Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vozík za kolo Qeridoo Sportrex, máte?

taniik
14. dub 2014

Holky máte některá vozík za kolo Qeridoo Sportrex?

arabrab
19. dub 2014

Ahoj, vozík jsme si koupili letos v březnu. Doporučili nám ho známi, který s ním jezdí již 2 roky a jsou velice spokojení. My jsme zatím vyzkoušeli 5x na kole a 1x na bruslích a úplná spokojenost 🙂 Jednou jsme byli na celodenní horské tůře a překvapilo nás, jak lehce se z vozíkem jelo.
http://www.klaris-shop.cz/www-klaris-cz/eshop/2... Určitě doporučuji zavolat, paní na tel. je velice ochotná a vše vysvětlí co a jak. Za nás zatím 100% doporučujeme 🙂

lenka1495
15. črc 2014

@arabrab ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste si koupili model vozítka pro rok 2014. Má vpředu menší otočné kolečko (oproti modelu z roku 2013 - ten má větší a pevné kolo), které lze zaaretovat. Proč se ptám? Je to hlavně kvůli bruslení. Píšeš, že jste zkoušeli i bruslit. Mam obavy z toho, že je kolečko moc malé. Díky za odpověď.

arabrab
22. črc 2014

Ahoj,
my máme model 2013, ale vozík jsme doporučili i našim kamarádům, kteří si letos pořídili model 2014.
Jinak co se týče bruslení, tak je potřeba si dokoupit přední kolo s brzdou, protože bez ní bys to neubrzdila 🙂
To je stejné jak u modelu 2013, tak i u modelu 2014.... Malé kolečko je spíše na procházky, nebo běh a jde taky v poho zaaretovat (zjišťovala jsem od kamaráda 🙂 ).
Škoda, že jsme si nepočkali na model 2014, je mnohem lepší 😉
Barča

lenkavackova
2. bře 2016

Dobrý den,
vozík Qeridoo Sportrex2 používáme pro dvě děti. Koupili jsme ho tady www.aktivnesdetmi.cz/voziky-za-kolo/ Jsme s tím, opravdu spokojeni. 🙂 Za tu cenu nás velmi překvapila úopveň vozíku. S manželem jsme se shodli, že kam se vozíky značek Croozer a Thule Chariot. Má odpružení, uvnitř vozíku je velký prostor, jsou tam kapsy na drobnosti, zadní ventilace vzduchu a já uvítám, že jde opěradlo trochu do záklonu na spaní, ne moc (asi cca 135 stupňů), ale dětem tolik nepadá hlavička. Teď jsme se dověděli, o novince (předním nafukovacím kolečku, my máme ještě plastové, tak zvažuji, že ho koupíme). Obchod Active Family fakt doporučuji. 🙂 Jsou tam ochotní a vše řeší, co jsem dodatečně potřebovala zjistit. Je vidět, že tomu opravdu rozumí.
Lenka

Sem začni psát odpověď...

Odešli