Baby Design Husky, jde vypnout odpružení zadních kol?

svitineeek
7. črc 2017

Ahoj holky, jde na kočárku baby design husky vypnout odpruzeni zadních kol? Předem vám moc děkuji za odpověď

ivett10
14. črc 2017

Ahoj kdyz jsme se na prodejne ptali tak se da "vypnout" pouze aretace prednich kol. Vetsinou odpruzeni je dane kontrukci tudiz s tim uz nic se neda delat. 🙂
Mohla bych te prosim poprosit jestli bys.mi mohla zmerit obvod boudicky na korbe jakoze lem strisky. Chci si koupit kozisek kolem boudicky na zimu a nemam kocarek na premereni doma.
Dekuji moc

svitineeek
autor
17. črc 2017

Ahoj děkuji za informaci. Kamarádce právě vykládala prodavačka v obchodě že to jde 😉 ale já to nikde nenašla 😁, Bohužel přemeřit nemůžu. Kočárek mám složený a zabalený u rodičů. Používám pouze sportovní verzi. Pokud bude stačit, zněřím sportovní verzi.

ivett10
17. črc 2017

@svitineeek tak to by me zajimalo jak to teda jde, kdyz nam rikali neco jineho. Schvalne az jej budu mit doma tak to prozkoumam ale myslim ze to vazne nepujde, nikde se o tom ani nepise, koukala jsem na to 🙂
Jasny klidne i u sportovni verze, to mi staci 😉 diky moc

svitineeek
autor
17. črc 2017

Ne není to tam. Ja to zkoumala a psala jsem i na hodně e-shopu. Všude odpověd stejná. Opravdu to nejde. Prej by šly nějak vyměnit pružiny za hodně tvrdé aby to nepružilo. Ráno to změřím.

svitineeek
autor
18. črc 2017

Tak sportovni bouda ma 121cm

ivett10
18. črc 2017

Diky moc za zmereni ;)
Stejne je to zvlastni ze jeden prodejce rekne neco a jiny zase uplny opak :D kazdopadne co se i pritel dival na podvozek tak naznal ze to nejde. Jasny nepocite vymenu tech pruzin 🙂