Baby design lupo comfort v tyrkysové nebo modré barvě

karinkostici
15. led 2016

Ahojky,nemáte někdo doma prosím tento kočárek nejnovější typ v tyrkysove nebo modré barvě? Chtela bych vedet jestli barvy sedi s fotkama z katalogu. Moc diky 🙂

tofife
15. led 2016

Ahoj, já mám Baby design lupo comfort v modré a když si zadáš do Google obrázky "Baby design lupo comfort modrý" tak ty fotky, hlavně ty, co vyjedou z koníka, fakt sedí. Ta modrá je taková sytá, krásná.

karinkostici
autor
16. led 2016

Díky 🙂

karinkostici
autor
16. led 2016

A jinak s kočárkem spokojená? 🙂 my už měli objednany frikon sorano,ale pani nam ho nakonec rozmluvila, ze sice vypadají krásne,ale ze jsou hrozne poruchovy tak jdeme do lupa 🙂

alubif
16. led 2016

Dotty v tyrkysové odpovídá a modrý comfort taky. Neodpovídá šedý comfort - je fialový.

tofife
16. led 2016

@karinkostici Ještě jsem ho nevyzkoušela v praxi, protože ho mám zatím u rodičů - musela jsem ho k nim dát kvůli pověře, že kočárek nemá být doma před narozením miminka 😝 Ale prošla jsem x recenzí, dala jsem si fakt záležet, a tenhle mi vyšel jako nejlepší a za super cenu. Zkoušela jsem ho v obchodě - všechno možné nám nechali vyzkoušet, osahat a takhle mi přišel bez problému. Uvidíme v provozu, ale u tohodle kočárku věřím, že bude sloužit dobře 😎

karinkostici
autor
18. led 2016

Děkuju 🙂