Baby Jogger Summit X3. Máte zkušenost s korbou Deluxe?

jita44
26. črc 2022

Dobrý den,

zvažuji koupi BJ Summit X3, včetně korby DELUXE. A mám pár otázek 🙂

- máte někdo zkušenost s korbou DELUXE? Jak jste spokojeni s velikostí korby? Miminko budeme mít v prosinci. Rozměry jsem si samozřejmě načetla, pojedu se podívat i do kamenného obchodu, ale zajímá mě osobní zkušenost. Nevíte zda má korba spodní odvětrávací okénko?
- jak moc nejde dát sporťák do úplného lehu? Vidíte to jako velkou nevýhodu? Viděla jsem, že ve skupince se už přišlo i na vychytávku, díky které do úplného lehu jde.
- četla jsem o tuhosti nožní brzdy - hlavně prý s letní obuví je skoro nemožné brzdu nohou zabrzdit.
- prý jde složit i jednou rukou. Nastavit míru odpružení asi nejde, že?
- je ještě něco co by jste tomuto modelu vytkli nebo naopak opravdu vyzdvihli? A co terén, opravdu zvládá tak jednoduše jak se píše?
- jakou byste doporučili tašku ke kočárku?

Děkuji za odpovědi. Četla jsem spíše chválu na tento kočárek a je můj velký favorit, tak doufám že nebudu zklamaná.

bessinka
27. črc 2022

@jita44 Kocarek jsme meli.byl naprosto uzasnej.vse dokonale.nechci kecat,ale myslim,ze sel do lehu uplne,nebo do skoro lehu.nozni brzda jde v zabkach fakt blbe.to je fakt.slozit jde fakt 1 rukou.ma krasne hlubokou strisku,velka kola,jsme aktivni rodina-furt v kopcich.projel s nami vse,co jsme chteli.byl dokonalej.malem jsem obrecela,kdyz jsme prodavali.ma ho od nas kamaradka a je taky nadsena.sitku a plastenku jsme meli nejakou uni-ne original.a organizer jsem mela z dm.klidne se jeste ptej

nina004
27. črc 2022

Korba je super, za mňa dostatočne veľká ,kamarátky mali menšie korbičky. Okienko vzadu má.

jita44
autor
28. črc 2022

@nina004 děkuji, můžu se zeptat kde jste vzala.tuto barvu? Já vidím na internetu pořád jen černou.. viděla jsem že dokonce dělají i šedé, ale tahle.modra je nádherná.

jita44
autor
28. črc 2022

@bessinka tak to je super, myslím tedy že už se nad jiným ani rozmyslet nebudu, děkuji! 😊

nina004
28. črc 2022

@jita44 Naša korbička má už dva roky,vtedy bola táto farba dostupná.Myslím ,že sa korba volala baby jogger deluxe Teal. Kupovala som ju zvlášť ku športiaku z internetu,ale stránku si už nepamätám

jita44
autor
28. črc 2022

@nina004 anooo, už jsem přišla na to že se bohužel v této barvě neprodává 😔

bessinka
29. črc 2022

@jita44 mrkni na vinted.kdyby ti nevadila bazarova.treba sezenes

jita44
autor
30. črc 2022

@bessinka dobrej nápad 😊