Dá se na Baby Jogger Summit X3 dokoupit hluboká korba?

Zodpovězené
9. lis 2022

Ahoj,

mám kočárek Baby Jogger Summit X3.

Dá se na Baby Jogger Summit X3 dokoupit hluboká korba?

Přemýšlím, jestli se zbavovat starého kočárku, anebo ho pro jistotu nechat kvůli hluboké korbě.

Děkuji.

Ahoj,

ano, na Baby Jogger Summit X3 lze samostatně dokoupit hlubokou korbu Deluxe. Ta je kompatibilní nejen s modelem Summit X3, ale také s bratrským modelem Baby Jogger City Select 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka