• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barva kočárku, aby na něj nešel hmyz. Poraďte

4. září 2009 
Holky prosím, jak je to s barvou kočárku a hmyzem. Už jsem párkrát narazila na info, že na ten pistáciový (světle zelený), nebo i oranžový sedá v létě hodně hmyzu? je to pravda? Na jaké barvy ještě hodně sedá?
Sedat nebude asi jen na černý, šedý, hnědý a modrý ne?
1. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja mam kocarek oranzovy a ze by na nej sedal hmyz, to moc rict nemuzu.. musky jsem odhanela za ty 4 mesice asi jenom tri. jedine, ceho jsem si vsimla, ze nas casto na prochazkach doprovazi babocka pavi oko.. :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme oranžový kočárek a nic mi na něj nesedá :grinning:
1. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee já chci světle zelený :unamused: a hmyz nemám ráda :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme tu sv. zelenou v kombinaci a hmyz mi na něj sedá, není to nic extrt, ale takový ty malý mušky sedaly
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vím, že to tu holky řešily tak, že ten to postříkaly něčím proti hmyzu bo co
3. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová měla moon 3s - zelená pistáciová a takové ty malé černé mušky na něj sedali dost :confounded:
3. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám zelený x-lander a mušky nebo spíš ty malí černí broučci mě dost štvali, hlavně loni, když jsme jezdili s hlubokou korbičkou, když bylo potřeba, tak jsem prostě jezdila se síťkou...na sporťák už nám téměř nesedají
3. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme červeno-černý. Lítají nám na něho muchy (spíš na tu černou :confused: ) a včely nebo vosy a vosičky na tu červenou. Ale není to žádná hrůza. Někdy neodháním nic a jindy třeba 3x. Ale extrém to není.
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela Casuaplay autosedacku primu v zelene barve a treba u rodicu v Podkrkonosi jsem jenom s touto polohovaci sedackou nemohla vyjet nekdy bylo kolem me i tricet tech cernejch broucku... noo des a bes.... zalezi na rocni dobe a na miste kde se s kocarkem jede...
4. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam jasne zeleny Mutsy v barve College Green a s muskami mame problem. Uz se tesim az vsechny pochcipaji zimou :grinning:
4. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli oranžovou deku a těch mrcho černých brouků bylo tedy docela dost. Že bych je odháněla jen jednou, tak to bohužel ne, štvali mě. Kamarádka má jasně zelený kočárek a taky na ně lítaj.
4. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek