Barva kočárku, aby na něj nešel hmyz. Poraďte

klara.t
1. zář 2009

Holky prosím, jak je to s barvou kočárku a hmyzem. Už jsem párkrát narazila na info, že na ten pistáciový (světle zelený), nebo i oranžový sedá v létě hodně hmyzu? je to pravda? Na jaké barvy ještě hodně sedá?
Sedat nebude asi jen na černý, šedý, hnědý a modrý ne?

terezita
1. zář 2009

ahoj, ja mam kocarek oranzovy a ze by na nej sedal hmyz, to moc rict nemuzu.. musky jsem odhanela za ty 4 mesice asi jenom tri. jedine, ceho jsem si vsimla, ze nas casto na prochazkach doprovazi babocka pavi oko.. 😅

kalerat
1. zář 2009

Taky máme oranžový kočárek a nic mi na něj nesedá 😀

rennca
3. zář 2009

jeee já chci světle zelený 😒 a hmyz nemám ráda 🙂

atreides
3. zář 2009

tak my máme tu sv. zelenou v kombinaci a hmyz mi na něj sedá, není to nic extrt, ale takový ty malý mušky sedaly

atreides
3. zář 2009

ale vím, že to tu holky řešily tak, že ten to postříkaly něčím proti hmyzu bo co

lucijeje
3. zář 2009

švagrová měla moon 3s - zelená pistáciová a takové ty malé černé mušky na něj sedali dost 😖

agness02
3. zář 2009

ahoj, mám zelený x-lander a mušky nebo spíš ty malí černí broučci mě dost štvali, hlavně loni, když jsme jezdili s hlubokou korbičkou, když bylo potřeba, tak jsem prostě jezdila se síťkou...na sporťák už nám téměř nesedají

blka
4. zář 2009

My máme červeno-černý. Lítají nám na něho muchy (spíš na tu černou 😕 ) a včely nebo vosy a vosičky na tu červenou. Ale není to žádná hrůza. Někdy neodháním nic a jindy třeba 3x. Ale extrém to není.

janac
4. zář 2009

ja mela Casuaplay autosedacku primu v zelene barve a treba u rodicu v Podkrkonosi jsem jenom s touto polohovaci sedackou nemohla vyjet nekdy bylo kolem me i tricet tech cernejch broucku... noo des a bes.... zalezi na rocni dobe a na miste kde se s kocarkem jede...

senja
4. zář 2009

Ja mam jasne zeleny Mutsy v barve College Green a s muskami mame problem. Uz se tesim az vsechny pochcipaji zimou 😀

renatajjj
4. zář 2009

My měli oranžovou deku a těch mrcho černých brouků bylo tedy docela dost. Že bych je odháněla jen jednou, tak to bohužel ne, štvali mě. Kamarádka má jasně zelený kočárek a taky na ně lítaj.

terdaaa
25. bře 2018

My máme v plánu zelený... Prý na něj také broučkové budou sedat... Nevim, uvidime, proste to riskneme.
Kočárek černý hnědý šedý... se mi vůbec nelíbí. Takové kočárky mi přijdou jak rakev... Nudné a depresivní.