Britax Go Big - pláštěnky. Máte někdo od Emitexu a jste spokojeni?

lobella
20. dub 2021

Ahoj, prosim o zkusenost. Mame kocarek Britax go big 2 a shanim plastenku hlavne na hlubokou korbu. Nevim, zda poridit za ty penize original nebo uni od Emitexu, ktera je samozrejme cenove jinde. Ma nekdo od Emitexu? Jak jste spokojeni? Poslouzi stejne nebo vas na ni neco stve? Jaky je pristup do kocarku?

mamikry
20. dub 2021

@lobella Dneska nam prisel kocar a zrovna resim totez. Ale uprimne za plastenku, kterou vytahnu parkrat, se mi 1000 Kc davat nechce, takze to nejspis vyresim nejakou univerzalni. Na minuly kocar jsem mela univerzalni z DM a byla prima.

barusak007
20. dub 2021

@lobella Před rokem jsme řešili stejný problém a emitex nám bohatě stačí. On i ten kočárek sám o sobě zvládne krásně lehký déšť 😉

barmil
20. dub 2021

@lobella kupovala jsem v DM a slouží teď i na sporťák.

market177
20. dub 2021

Měla jsem emitex, byla jsem spokojená 🙂 akorát teď vůbec nevím jak, roztrhla se mi...tak jsem pořídila originál, ale jen proto, že byla ve slevě asi za 750....dali k ní i takový obal, který se dá připevnit na kočárek, ten je na tom nejlepší 😁

lobella
autor
20. dub 2021

@market177 jj, da se sehnat za 750 v akci, ale emitex je porad za 300, tak je jinde. Jen nevim, jak moc "sedi". Jsme se starsi venku porad, pokud vylozene neleje, takze i v desti a letosni pocasi zatim vypada dost uplakane, tak nepocitam, ze bude zbytek roku jiny

zelenaesmolda
20. dub 2021

@lobella DMko ma dobre plastenky

lobella
autor
20. dub 2021

@barmil jako ze mas jednu a sedne jak na hlubokou korbu tak na sportak?

barmil
20. dub 2021

@lobella ano, sedne mi na Britax go big na korbu a ted i na tu sportovní verzi, syn 10mes, v březnu jsem měnila na podvozku korbu za sportovní, a furt mám jednu a tu samou pláštěnku z DM.

lobella
autor
20. dub 2021

@barmil myslite, ze bych vas mohla poprosit o foto? Idealne na obou korbach, ale kdyz ne, tak nevadi