Používáme cookies. Více informací zde. OK

Casualplay S4 Reverse, je korbička v pořádku?

ppejskova
10. říj 2015
Ahoj,
prosím někoho kdo má tento kočárek zda by mi řekl jestli je ta korbička v pořádku,mě přijde divné že je tak "zkosená" na fotkách z inzerátů je to jak kdy,kočárek jsme víceméně dostali darem,není úplně nový,tak se chci ujistit,že je v pořádku dřív než do něj poprvé malou uložím.
ppejskova
autor
10. říj 2015
případně pokud by někdo věděl o servisu této značky v Praze uvítám kontakt
surinka
10. říj 2015
Ahoj, mně nepřijde zkosená. Celá fotka není rovně, ale když porovnám korbičku s podlahou tak mi to přijde rovnoběžné. Jestli to myslíš tak?
ppejskova
autor
10. říj 2015
Na té fotce to je bohužel špatně vidět, ale je mírně z kopce směrem k rukojeti...
surinka
11. říj 2015
Já už si to tak nepamatuju. Možná , že jsem také měla pocit..., ale myslím, že to tak spíš jen vypadá. Hlavně jestli ti to dobře zacvaklo do těch držáků . Zkus vodováhu. Jinak já jsem s kočárem žádný problém neměla. Vždycky to drželo, nic nepadalo.
bublask
11. říj 2015
Mám ten kočár doma. Můžu se ti podívat jak dojdu dom jak to mám usazené. Ale musím teda říct, že při skládání jsem s tím bojovala dost dlouho.. Vůbec sem nevěděla jak to tam patří 😃
marcinek
11. říj 2015
@ppejskova podle me to je spatne vyfoceny, ja to mela vždy vodorovne a nebyl s tim problem
ppejskova
autor
11. říj 2015
@bublask no paradoxně to byl pro nás nejmenší problém, ale děsím se až budem sedlat sporťák 😃 já si myslím že si to třeba asi namlouvám,hlavně proto že jako každá prvo mamka jsem chtěla načančanej kočárek do města, ale logicky vzhledem k terénu a potřebám jsme se rozhodli pro tenhle teréňák... Tak chci aby aspoň byo 100% v pořádku

@marcinek fotku jsem pořídila já doma,viz výše jsem psala že na foto vypadá ok,muž si taky myslí že to je jen moje paranoa a přijde mu v pořádku...
collete
11. říj 2015
Taky bych řekla, že je to ok. Hlavně aby byl dobře zacvaknuty- musi se objevit zelená. Podle fotky si myslím, že je dobře. Ono to nedrží úplně napevno, jak je to uchycené jenom v těch dvou bodech, tak když chytnes za tu korbicku, jde s ní malinko hýbat. Jinak kočár je to dobrý, máme ho, jen teď už ve sportovní verzi 🙂 Ať se vám dobře drandi 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli