Červený kočárek pro chlapečka. Hodí se to?

kuchy
2. dub 2009

Zdravím všechny maminky,
po mooc dlouhém hledání jsme našli typ kočárku,který nám vyhovuje, jen jej dělají v bavách,co k nám neladí. ☹ Tek ted nevíme.....hodí se červnený kočár i pro kluka???
Příbuzní si asi budou klepat na čelo ☹

evicka7
2. dub 2009

ferarri je taky červený 😉

kuchy
autor
2. dub 2009

evi: to si taky říkáme,ale znáš lidi,js ou jak navedení 🙂

beruska2x
2. dub 2009

kasli na lidi, oni ti ho nekupuji ani s nim nebudou jezdit, nam taky ohemlali cernobilej.. to si nevyberes 😉

helulicek
2. dub 2009

Já v tom taky nevidím problém 😉 , je to každýho věc a ke všemu červená není jen pro holky.......jak říká evička, ferrari je taky červený 😀 ................a třeba druhý dítko bude holčička 😀

blka
2. dub 2009

Kuchy, určitě to není divné - a když se vám líbí 😉 . My nevíme, co čekáme, a kočárek bych viděla buď na modrou nebo na červenou. Kdyby to byla holčička, tak do modrého můžu dát růžovou deku a bude a kdyby kluk, tak do červeného třeba modrou a je to taky vyřešené 🙂
Určitě lepší kluk v červeným kočárku, než v růžovým - ta mi přijde typická holčičí.

mady
2. dub 2009

kuchy já chci taky nějakýpěkná golfík a červenej 😉 a mám kluka 😉

jeudi
2. dub 2009

mi budeme mit kocarek s druhe ruky nejspis a je tmave cerveny a myslim ze to nevadi.a dneska uz se na to nekouka.dneska kluci nosi i ruzovou 😉

evicka7
2. dub 2009

kuchy, na lidi se vy.... protože kdo chce psa bít... no prostě ať koupíš, co koupíš, vždycky se najde někdo, komu se to líbit nebude, my měli původně vybraný červený jané nomad,mysleli jsme, že bude chlapeček, kočárek nám o vlásek unikl, tak jsme teda koupili modrý a máme holčičku

lennis
2. dub 2009

já měla 2 červený kočáry, neřeším barvy a naopak, chtěla jsem oranžovej nebo žlutej, jen jsem nesehnala, klidně bych ho koupila, do toho tmavší deku, super je žlutý s modrou, zelenou, ten kluk v tmavým oblečení na tý žlutý svítí, když je modrý kočár, dítko v modrým, tak je to takový fádní, furt stejný, teď jsem si taky do kočáru nechala šít žlutou letní podložku, ať je Honys vidět 😀 😀 😀 kočárek si užíváme oba dva 😉

kuchy
autor
2. dub 2009

🙂 moc díky za názory, já jsem až do včera všem tvrdila,že chci béžový nebo hnědý,jenže pak jsem si zjistila info o původním vybraném kočárku a začala ještě koukat po jiných. Když jsme se s manželem shodli na typu, od výrobce jsem zjitila ,že jako limitovaná kolekce se dělá jen v omezených barevných kombinacích. 3edou jsem zavrhla, šedorůžová je krásná,ale nám řekli,že to bude kluk a pak hezky vypadá černý a červený s bíločervenočernými detaily, manžovi se líbí i černý,ale mě moc ne.
Červený se ke mě hodí víc a světle modrou a bílou deku mám doma pro mimi nachystanou 😉

tereziep
2. dub 2009

Kuchy, co jsi nakonec vybrala - ten maxi 3? Hele vyber si barvu kočárku co se líbí tobě. Já mám na holčičku modrej, modrej zimní pytel. Ráda jí oblékám do modré. Růžovou nemusím. No a všichni si myslí, že mám kluka. Když řeknu, že je to holka tak vidím ty jejich pohledy - řikají, holka v modré? Ta má být přece v růžové. Ně je to jedno. Ať si každý myslí co chce. Mě se prostě růžová nelíbí a malé modrá hrozně sluší.

helulicek
2. dub 2009

Kuchy a co jsi si vybrala za kočárek? může to být hezká kombinace 🙂

kuchy
autor
2. dub 2009

ten tmavě červený...DSP 125

evicka7
2. dub 2009

kuchy, ten je na kluka jak dělanej, vyber si podle sebe, nejvíc s ním budeš jezdit ty, tak ať se ti líbí

krista
2. dub 2009

Kuk i sem, Vínový kočárek pro kluka:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kuchy
autor
2. dub 2009

krista: 😀 je díky, tuhle diskuzi jsem přehlédla 🙂

helulicek
2. dub 2009

kuchy, vždyť je to kočárek jak pro kluka dělanej 😀 je to pěkná kombinace, která se hodí jak pro holku tak kluka, s tím bych si hlavu vůbec nelámala 🙂 🙂 😉 😉

kuchy
autor
2. dub 2009

evicka, hedulicek: mě taky přijde spíš klučičí, ale až to řeknu v rodině, sliznu si své, ted si kvůli mě manžel nechává dorůstat mikado a nosí černou čelenku a oni hrůůůza ,je jak ženská a to má 190cm, přes 90kg a k tomu 😀 fousy a bradku 😀 A ted nacpu nejspíš syna do červnenýho kočáru....jsou strašně konzervativní....ale jen ti jeho..... 🙂 🙂 🙂

Asi bude sranda, ale oblečky mám béžovomodrý a mě se červená taky sluší 😀

blka
2. dub 2009

Kuchy, dávala jsi odkaz na darababy. Budete kočárek kupovat tam? Jestli jo, nevíš, jak mají otevírací dobu? My tam taky pojedeme pro kočárek a na jejich stránkách jsem to nenašla. Tak jestli náhodou nevíš.

kuchy
autor
2. dub 2009

blka: my tam jedeme v sobotu, to mají od 8 do 11:30, v týdnu 8:30 až 17:30 😀

blka
2. dub 2009

Kuchy, super. Moc díky 🙂 . Manžel si chce vzít dovču někdy v týdnu, tak mu to nemůžu udělat, že bysme jeli v sobotu 😀

kikimaruska
2. dub 2009

😉 Barva určitě není problém. Já bych tedy nebrala pro kluka jen růžový (ale ten bych nechtěla ani pro holčičku). Kamarádky maj běžně pro holčičky modré nebo zelené kočárky. Já mám doma modrý a zůstane i pro holčičku... A ikdyž vozím malého v modrém kočárku, lidi mi kouknou dovnitř a vidí mimi oblečené v modrém a hnědém...a tejně se zeptají, zda je to holka nebo kluk...protože dnes už se to tak neřeší...a i kdyby se pak narodila holčička, podědí dost věcí modrých, zelených...a bude je nosit. Známá nedávno porodila, má klučíka a taky drandí v krásně červeném vozítku 😵

llllucka
2. dub 2009

Máme červeno-černý a na hlavu si ještě nikdo neťukal😉A i kdyby,je mi to fuk.

kuchy
autor
2. dub 2009

....jsem moc ráda,že nejsem ani zdaleka jediná,co se na to takhle dívá...jen manža si nebyl jitý,ale já ho ukecám.
Kočárek musí ladit k mamince, on ty stovky kilo nepřibírá 🙂A kočárkovat bude rekreačně 😀 😀 😀
Juknem jak vypadá živě a bude 😉