• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co v létě pod miminko do kočárku a čím ho přikrýt?

18. května 2012 
Maminky, opět jdu k vám pro cennou radu, vrtá mi v hlavě co v létě (máme termín v srpnu) pod miminko do kočárku a čím přikrývat :confounded: -samozdžejmě podle počasí, napadla mě péřová peřinka pod a plínka nebo deka na mimi.Kupovaly jste nějaky lehký fusáček do autosedačky a kočárku? popřípadě od jaké firmy, využili jste plymo?budu ráda, za každý poznatek, moc děkuju:slight_smile:a přeji pěkný večer
9. kvě 2012 v 19:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky srpnatka měla jsem pod kluky rychlozavinovačku a na ne děčku s obrazkem.na plymo moc nejsem :wink:
9. kvě 2012 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sice čekáme už zimnější miminko, ale uvažuji o tomhle http://www.nasemimi.com/www-mimi-shop-cz/eshop/41-1-PERINKA-PLYMO-FLEECE-KOCAREK/0/5/534-PLYMO-DO-KOCARKU-FLEECE-S-VYSIVKOU-NA-OBOU-STRANACH. teda až na jaro. ale ze srpna do podzimu už taky není daleko.
9. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 Já jsem měla mimi v červnu a od malinka jsem dávala jenom pod něj plínku a na něj buď tenkou flísovou dečku, pokud nebylo vedro, anebo ve vedru jen další plínku. Žádné plymo ani peřinku do kočárku jsem neměla a nechybělo mi to. Jo a když třeba se udělalo hnusně, tak jsem ho dala do jarní zavinovačky emitex, co jsem měla jinak koupenou do autosedačky.
9. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme taky letní a v korbičce už byla taková molitanová podložka, na tu jsem si dala jen plínku a to bylo všechno. S sebou jsem měla vždy takovou tenkou flísovou dečku, kdyby se změnilo počasí a plínku proti sluníčku :slight_smile: Ale opravdu záleží na počasí...
10. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuna05 Doporučuji, jak už psaly ostatní maminky, pod miminko vkládat látkovou plenu a přikrýt v případě potřeby bavlněným plédem, fleesovou dekou apod., pokud bude chladněji je dobré využívat do kočárku např. rychlozavinovačku + příp. přikrývku přes, nebo stačí i nánožník na korbičku, samožřejmě dle aktuálního počasí :wink:
18. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek