Dětský kočárek 2v1 Caretero Compass, máte zkušenost?

nataliesymerska
5. čer 2016

Dobrý den maminky, chci se zeptat máte někdo s tímto kočárkem zkušenost a jak jste s ním spokojení? 🙂 🙂 🙂 🙂 mám doma tento kočárek už rok jezdili jsme s ním cca 6 měsíců a už máme celkem 3 reklamace. ☹ ☹ ☹ Proto se na něj ptám jestli mám žádat zpět peníze nebo máme jen holt smůlu a kočárek byl vadný a další bude v pohodě, 😒 😒 😒 Jaké máte zkušenosti vy??? 🙂 🙂 Moc děkuji za příspěvky 🙂 🙂

kaatulkaa
8. čer 2016

Zdravím 🙂 Tak já se přidávám k diskuzi, ač jej sama nemám, ale právě v těchto dnech jsem se po něm dívala a uvažovala o koupi. Zatím všechny diskuze, na které jsem narazila byly v pozitivním duchu, tak mne také zajímají osobní zkušenosti.

nataliesymerska
autor
10. čer 2016

Ano já taky koukala před koupi na diskuze a moc mě kočárek překvapil byla jsem z něj nadšená tak sem si ho pořídila. Ale bohužel mně moc zklamal :( vypadá úžasně a všichni mi ho chválí chtěla jsem si ho nechat ale dávat ho pořád na reklamace mě tedy nebaví :(

petul81
20. čer 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

Dobrý den, mám tenhle http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901823250-detsky-kocarek-2v1-caretero-compass-purple.html a jsem spokojená, je to půl roku a zatím řádný problém a doufám, že tomu i tak bude. Možná si opravdu narazila na vadný kus :( ...Však uvidíš jestli se ještě někdo ozve se stejným problémem.

kaatulkaa
25. čer 2016

@petul81 Jsem ráda, že se někdo našel, kdo je spokojený! Já jej právě nemohu najít nikde poblíž v prodejně, abych si ho mohla ošahat a podle fotek se trochu bojím materiálu a velikosti - v případě, že jej pak budu chtít používat jako sporťák. Jako výhodu vidím nafuk. kola 🙂

nataliesymerska
autor
25. čer 2016

@petul81 to jsem ráda že vám zatím slouží dobře 🙂 já bych osobně už do tohoto kočárku nešla, i když mi vyhovuje a je perfektní jak vzhledově tak je i celkem prostorný ne moc, ale dá se to. Chtěla jsem ho reklamací vyměnit ten poškozený za nový, ale pak jsem psala jedné paní co ho má taky delší dobu a má na kočárku stejné problémy. Takže jsem se rozhodla ho reklamovat a budu požadovat peníze zpět. Kočárek mi všichni chválí jak je úžasný, s toho jsem nadšená ale vážně mě zklamal a moc mě to mrzí... kdyby sem neměla už 4 reklamaci a byl by v pořádku tak si ho na 100% nechám 🙂

kaatulkaa
25. čer 2016

@nataliesymerska A mohu se zeptat, co Vás konkrétně zlobí?

nataliesymerska
autor
25. čer 2016

@kaatulkaa Ano prvně to bylo asi po týdnů ježdění s kočárkem nám začal vypadávat jedena strana uchycení stříšky tak jsme to dali reklamovat... vrátili nám to s tím, že tam vkroutili jeden šroubek a byl pokoj... málem nás s toho ranila mrtvice... nechali jsme to tak a asi po půl roce ježdění se nám prodřely pláště koleček a praskla i duše.. znova reklamace.. vyměnili nám pláště, duši samozřejmě nechali s dírou a navíc nám udělali díru při shazování do rámu kolečka takže znova reklamace a konečně nám dali nová kolečka a teď se nám zase kolečka sjíždějí a dokonce se nám jedno kolečko úplně vyhýbá a mám strach že se vylomí a vypadne... asi je nějaká chyba v uchycení koleček... takže jsme to nafotili a jdeme znova reklamovat. :( kočárek mě opravdu moooc zklamal ale ze začátku jsem z něj byla nadšená 🙂

kaatulkaa
25. čer 2016

@nataliesymerska Tak to věřím, že fakt naštve. Já takhle reklamuju už půl roku mobil a pěkně mě to štve. Je teda pravda, že je mi podezřelé, že když se mrknu na nějaký inzerát na tento kočárek, tak jsou téměř všechny tak do roka staré. Budu teda muset ještě posondovat a popřemýšlet, jestli risknout, nebo ne 🙂