Fusak Emitex Cocoon. Zajímá mě materiál

kacka.l
20. čer 2010

Fusak emitex cocoon

Holky prosím máte někdo tento fusak? Hlavně by mě zajímal ten materiál. Děkuji.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

kacka.l
autor
31. črc 2010

Holky prosím nikdo???

yvetta87
29. srp 2010

Taky by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost s touhle novinkou? Chtěla bych ho pořídit do sporťáku malé, moc se mi líbí!
Jen si nejsem jistá jestli bude teploučkej i bez té vložky nebo ji k tomu vzít rovnou taky?

sophie1
14. zář 2010

Pořád nikdo nemá zkušenost?

ladein
16. zář 2010

Tak já jsem si ho koupila a je úžasný. Je teda hodně teplý. Je z fleecu a vevnitř je ještě vatelín. Mám k tomu i tu vložku. Je to dobrá věc, navíc si tu vložku můžeš vybrat v úplně jiné barvě než máš fusak. Pak pisni jak jsi se rozhodla 🙂

sophie1
21. říj 2010

Tak mi právě dorazil a zdá se mi booožíííí! 😵 Hned bych si do něj sama vlezla. Ten fleece je krásně teplý a navíc je k tomu i nepromokavá ochranná pláštěnka - to mě mile překvapilo 🙂 .

sandalek
27. črc 2011

ahoj, já ho koupila dneska přes net, chci se zeptat ... díry na popruhy jste tam měli, nebo jenom vyšité a vyříznout jste si je museli sami??????? já tam totiž nemám ty díry,jenom "naznačené" obšitím ...

díky za info
K.

zoloe
12. srp 2011

ahoj, my sme ho používali celú zimu,maximálna spokojnosť, teplučký, dosť veľký 🙂
sandalek: tie diery na popruhy sú len vyšité, môžeš si vystrihnúť tam, kde potrebuješ 🙂