• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fusak na zimu. Jaký pořídit na zimu?

20. března 2016 
Zdravím všechny maminky. Založila jsem toto téma, abych se dozvěděla Vaše zkušenosti. Mám kočárek Casualplay S4, používáme už sporťák. A zvažuji, jaký fusak si do něj pořídit na zimu. Originální je prý málo teplý. Jaký používáte vy, s kterým jste spokojení? :slight_smile: Martina
23. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvně by se tohle téma hodilo spíš do "Výbavy" ale už tady tohle téma stejně je, tak koukni :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35113&vGroupOffset=0
23. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, nevšimla jsem si.
23. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny maminky. Založila jsem toto téma, abych se dozvěděla Vaše zkušenosti. Mám kočárek Casualplay S4, používáme už sporťák. A zvažuji jaký fusak si do něj pořídit na zimu. Originální je prý málo teplý. Jaký používate vy, s kterým jste spokojeny? Martina
23. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvám se, to je omyl
23. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
prodávám oranžový fusak Emitex letní a zimní verze (vypínací flísový vnitřek, to je podle mého super, hodně jsme využívali.) Jde i do autosedačky.
Loňská kolekce, používaný jednu sezónu, super stav, jako nový. Zatoužili jsme po eko beránkovém, jinak bychom neprodávali :slight_smile:

Cena: 1200Kč.

Více zde: http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/woyz/fusak-emitex-combi-exlusive-vypinaci-vnitrek/
13. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emitex nebo angel
13. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my pořídili fusak GESSLEIN a prý má výborné termoregulační schopnosti :wink:
17. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též máme fusak Gesslein, používám ho hnedle od narození, je termoregulační a hlvaně velký :wink: Využije se dlouho..
28. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám fusak Dita Angel Exclusive Outlast, a jsem s ním moc spokojená. Je krásný, dá se prodloužit i zkrátit, použít jako deka, mám šedo-modrý a ta modrá ve vnitř má moc pěkný odstín. Každý mi ho chválí. Z ostatních fusaků jsem v obchodě viděla Emitex Combi 3 v 1 a ten mi proti Ditě přišel méně teplý a Dita má podle mě lepší materiál.. Používám ho i na spaní přes noc, myslím, že se i za ty peníze vyplatil.
25. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim mam kocarek CP S4 a prave nevim jaky fusak koupit nemate nejake zkusenosti děkuji moc
20. bře 2016 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek