Golfky Britax romer B-Mobile. Máte s ním zkušenosti?

simonceli
7. pro 2010

Ahoj, chci pomalu koupit golfky a přemýšlím jaké. Zaujaly mě od romera http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Brita...
Máte je někdo? A jaké s nimi máte zkušenosti, popřípadě, chtěli jste je kupit, ale proč jste koupili jine? Díky

lumpisek11
7. pro 2010

Ahoj,
já na ně také koukala, vyzkoušela jsem si je přímo na prodejně, tak mám zkušenost jen odtamtud. Jsou hezky ovladatelné, dají se položit úplně do lehu, alenejdou tam polohovat nožičky. Je fakt, že tam potom nohy nevisí, je pod nima zkosená látka, tak to není tak hrozné jako u klasických golfek. Jinak se mi zdají hrozně široké, udávají 62 cm, což se mi zdá hodně. Rozhoduju se mezi nima a Espiro Magic new 4, ty jsou o 3cm užší.
Také ráda uvítám názory, kdo je už skutečně má.

tyta
7. pro 2010

Ahojte,
ja mam ten kocik, vyrobca ho definuje ako sportovy kocik, nie golfky. My sme ho kupovali povodne ako "presuvadlo", nemame trojkombinaciu pre zakladny kocik, iba dvoj, takze na presun autosedacky (vajicka), ked sa islo niekam na nakup, alebo na ine kratsie trasy, na to bol vyborny. Je to sice kocik skladny a lahky, ale ja z neho nie som nejako extra nadsena. Z mojho pohladu ma kratku tu sedaciu cast, dokonca aj mierne naklonenu dopredu, takze dieta sa tam smyka, opierka chrbta sa neda nastavit kolmo, aby dieta pekne sedelo, takze ak chcem dieta priputat napevno, tak je v takej cudnej polohe, ze mi jej je az luto. Tu cast popruhu, co ide medzi nozickami sme si dokonca museli upravit vlastnorucne, aby sa s tym dieta aspon ako-tak dalo upevnit, lebo to bolo prilis volne. Neda sa nastavit polohovanie noziciek ani rukovat a mne najviac chyba vpredu madlo, mala sa nema coho drzat, kam zavesit hracky a pod. Madlo som sice teraz dodatocne objednala, vraj bude k dispozicii od januara, tak snad to nieco pomoze. A mam aj pocit, ze odpruzenie nie je ktovieake, urcite na tom citit kazdy hrb, lebo odskakuje aj od najmensej nerovnosti terenu. A neviem si predstavit, ako sa s tym da existovat v zime so snehom.
Rozhodne by som ho nevymenila za klasicky sportovy velky a pohodlny kocik, jedinu jeho vyhodu vidim v tom, ze pri zlozeni nezaberie v aute cely kufor 🙂 A budem ho urcite pouzivat iba ako zalohu, ked uz mala bude stabilne chodit po vlastnych, tak ak si bude chciet oddychnut na dlhsej prechadzke.

dosa
7. pro 2010

🙂 @tyta - ja nan pouzivam madlo chicco multiway, sedi perfektne 😉

@simonceli - ked aj nie su definovane ako golfky, ja som ten kocik kupovala miesto golfiek a tym padom som ani neocakavala, ze budu splnat kriteria sportaku. mam trojkolesovu verziu a som maximalne spokojna. zalezi na tom, co od toho kocika ocakavas... ako goflky mi vyhovuju hlavne v tom, ze maju plnu rucku a kocik sa super ovlada jednou rukou. maly ma dost miesta a vyzera byt spokojny... horne pasy nepouzivam, len tie okolo bruska a medzi nozkami, takze nie je prilepeny na opierke, on sa rad zavesi na madlo a tak pozoruje okolie. pouzivala som kocik cele leto a jesen, az kym nepadol sneh, na to mam velky sportak... myslim, ze v snehu s akymikolvek golfkami je problem... kocik sa lahko sklada a nezaberie vela miesta v aute...

tyta
7. pro 2010

@dosa dakujem za tip na to madlo, ak mi v januari nedodaju to objednane, tak pouzijem to chicco... a samozrejme, ze sa to neda porovnavat so sportakom, my to tiez mame doma v zalohe ako golfky na neskorsie casy.

simonceli
autor
7. pro 2010

děkuji za rady a typy... malé za chvilku bude malý sporťák co máme a navíc pomalu začíná chodit,tak si říkám, že nepotřebujeme velký sporťák. Pro mě je důležíté,aby to šlo dát do lehu, protože přes jaro a léto jsme věčně pryč. Neočekávám, že by jakékoliv golfky byly dobré do terénu. No a kolik tak stojí to madlo? Protože je fakt, že amdlo bych chtěla. Malá se ráda drží a kouká.

simonceli
autor
7. pro 2010

@dosa díky

simonceli
autor
7. únor 2011

@dosa Ahoj, prosím tě, chtěla jsem se zeptat. to chicco madlo, jak používáš na Britax b-mobile. Jak ti šlo nasadit na kočár? Sundáváš ho? nepoškrábe to konstrukci kočáru? Já už mám svůj B-mobile doma, ale samozřejmě bez oroginál madla a jeho dostupnost v nedohlednu a malá se taky ráda zavěsí na madlo a pozoruje okolí a tak tenhle problém musim vyřešit co nejdřív, ale přítel má stach, že když tam bude neoriginál madlo, tak by to mohlo poškrábat konstrukci. Navíc jsem někde četla, že tam jde dosti těžko nasadit a vlastně samá negativa na neoriginál madlo, ale já nemůžu čekat na madlo zas bůh ví jak dlouho.

dosa
7. únor 2011

@simonceli - to madlo sa dava tam, kde su na konstrukcii zospodu take dva cudliky, alebo co to je... je to hned pod tym miestom, kde sa kocik rozklada... a ked sa tam to madlo osadza, ide to dost tazko, lebo ho treba cez tie cudliky pretlacit... by som povedala, ze neposkriabes konstrukciu kocika, ale skor ten uchyt madla... ale nijak hrozne mi to madlo neposkodilo... ked chces madlo otvorit, musis ho dat cele dole, nestaci ho otvorit, lebo to nie je gulata trubka, ale ovalna, takze uchyt sa tam neotoci... ja som maleho vytahovala a davala do kocika skrz madlo, nedavala som ho dole, len teraz v zime ked tam bol aj fusak, tak bolo lepsie madlo dat dole a potom posadit dieta...

simonceli
autor
7. únor 2011

@dosa díky moc, no ještě originál madlo sháním v anglii a uvidíme. Jinak asi koupím to madlo jak jsi mi sem dávala odkaz.

kuspitka
8. dub 2011

@dosa ahoj.citam,ze mas tento kocik Golfky Britax,chcem vediet ci sa da kupit nan madlo

dosa
8. dub 2011

@kuspitka - ano, pisala som o tom, madlo chicco multiway nan pasuje perfektne. stoji okolo 16 eur.

kuspitka
8. dub 2011

@dosa teraz som nasla aj stranku ,kde sa da kupit.ako ti sluzi kocik?dobre?

dosa
8. dub 2011

@kuspitka - kocik bol super, priestranny, nehrkal, mal spojenu rucku. ja som mala tri kolesovu verziu a bola som s nim velmi spokojna. ale kedze ja mam rada zmenu, tak uz sluzi inemu drobcovi a hlavne jeho mamine.

kuspitka
8. dub 2011

@dosa a teraz mas aky?
ka chcem ten 4 kolesový...

dosa
8. dub 2011

@kuspitka - teraz mam tfk buggster na nafukovacich kolesach, ten je neskutocne dobry, super jazda 😎 a v aute mam quinny zapp xtra... troska hlucny, ale neskutocne sa mi paci, tak ho tolerujem 😅

kuspitka
8. dub 2011

@dosa ten buggster co stoji?

dosa
8. dub 2011

@kuspitka - hmmmm, dost. u nas ich nepredavaju, najblizsie v cechach a ten s nafukovackami stoji okolo 7800 ceskych penazi: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...
doteraz bol vyrabany s gumenymi kolesami, tam sa da zakladny model kupit do 6000 ceskych... zalezi od modelu a vybavy: http://superbaby.mimishop.cz/katalog.php?typ=16...

michallina1
10. bře 2012

ahojky,
nevíte některá, kde provádějí servis kočárků britax ve zlínském kraji ?děkuji

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz