Golfky. Máte tip?

andrea93133
27. únor 2021

Ahoj ženy,
prosím hoďte mi sem tipy na golfky. Já jsem z toho hledání na internetu na nervy. Podívat se na ně někam do obchodu nemůžu tak budu moc ráda za vaše osobní zkušenosti. Proč jste si ty vaše pořídily, jestli jste s nimi spokojené atd. Hledám něco lehkého, skladného co zvládne i terén, ale i pohodlného pro 15 měsíční dítě (skoro 12 kg). Děkuji moc všem 😊

mamikry
27. únor 2021

@andrea93133 Mame Valco Snap 4 sport. Nejsou to klasicke golfly, ale takovy kompromis mezi sportakem a golfkami. Lehke, skladne, projede teren.

kaca_imrnous
27. únor 2021

Ahoj 🙂 Z kategorie golfovych kocarku bych Vam doporucila NUNA PEPP next W/RC lake, BABYJOGGER city tour 2 nebo ZOPA IQ. Jsou to lehké, skladné a dobře ovladatelné kočárky. ZOPA vychazi nejlevneji, ty dalsi dva jsou trochu drazsi, ale jsem presvedcena, ze byste byla spokojena. 😉

andrea93133
autor
27. únor 2021

@mamikry děkuju 😊 o Valco jsem uvažovala, jen mi přijde až nebezpečně podobný Kinderkraft 😂 ne že by to nějak vadilo, jen mi to tak přijde 😉
@kaca_imrnous děkuju moc, všechny vypadají dobře 😉 prostuduji je, ale na design se mi líbí asi nejvíc ZOPA 😊

ada22
27. únor 2021

Jestli chceš i trochu do terénu, tak bych volila něco typu Valco. Bude mít lepší jižní vlastnosti a bude pohodlnější pro malého.

ninolleta
6. bře 2021

Já bych volila asi TFK Dot.