Golfky pro větší mimčo s polohováním, lehké. Poraďte

janab78
20. dub 2008

Ráda bych koupila golfky, které by bylo možno použít od 6. měs do cca 3 let, ale
1)malá má ve 4měs. 8,3 kg
2) chci jezdit všude a jen s golfkama
3) polohování zad do lehu a nožiček
4) aby nebyly těžké
Je nějaký takový? Malá bude asi i dost dlouhá, tak vůbec nevím, jaké golfáče. Aby se tam vůbec vešla a mohla spokojeně pochrupovat 😀

musko
20. dub 2008

Neonato Dakar sport, Babypoint Solar, Jané

balvik
20. dub 2008

Prave mam cerstve koupene Jane Energy s univerzalnim madlem (pozor, madlo uz se neda koupit samostatne, ja musela rusit objednavku samotneho kocarku - nastesti v pohode - a koupit jej jinde spolecne s madlem) a jsem z nich nadsena. Pro me byla nejdulezitejsi vaha (maji 5.6 kg), protoze musim u nas v dome po schodech a take z MHD uz ted nejsem otravena - chnapnu po stranach a vynesu po schudkach do tramvaje raz dva, no a polohovatelnost. Po prvnich jizdach opravdu spokojenost.

veverka.r
20. dub 2008

Janabko my máme Chiccho Multiway a zatím opravdu 100% spokojenost, sice jsou těžší myslím 8kg, ale zato mají velká kola a tak je možno s nima jezdit i v zimě, já chtěla právě z toho důvodu větší kola kvůli té zimy. TAk přeju šťastnou ruku. 😉

rozak
20. dub 2008

Pliko P3 od Peg Perega..dá se dát pak vložná taška a použít na 2.dítě.
Pokud plánuješ děti brzo po sobě, pozor na golfky, jednou rukou vézt kočárek a za druhou dítě je často u golfek problém. Proto my dali přednost Peg Perego Venezia, má navíc i přehazovací rukojeť, ale to už asi do tohoto tématu nepatří..

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
samsa
21. dub 2008

Balvik a jak máš velké mimi? Není tam moc namačkané a mohlo by tam i celkem pohodlně spát? Mohla bys mi prosím změřit délku lehu? Moc díky. Já o nich taky uvažuju, ale připadají mi strašně malinké. Tak váhám, jestli raději nezvolit nějaké těžší a prostornější.

alcatko.j
21. dub 2008

holky, mrknete sem, tady jsou diskuze k jednotlivym kocarkum, tedy ke golfkam, fotky, rady doporuceni 🙂

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

janab78
autor
21. dub 2008

balvik: taky se mi zdaji malé, hlavně na šířku.
veverka.r, magda 27- jezdi se s nim dobře třeba i po dlažebních kostkách? Nerada bych, aby mi to hodně drncalo. Jde u toho chicca dát nánožník nahoru, aby mimi mohlo spát?
Díky za info

krista
28. únor 2010

yasmin07 • 1d • Dnes ve 13:31
Ahoj, potřebovala bych lehké golfky pro rychlé přesuny pro dcerku. Má ale 90 cm a 15kg. Mohly byste mi nějaké poradit? Aby se tam vůbec vešla Nevím jestli Moon buggy(s madlem) nebo něco na ten způsob? Zappa ne, protože dcerka je zvyklá si v kočárku občas lehat Moc díky