Golfky Quinny Zapp xtra nebo Moon Buggy kiss?

zlatuska28
7. únor 2015

Maminky jaké mate zkušenosti s temito kočárky?potrebuji lehký a snadno ovladatelný golfky,ideální na cestovani(autem,letadlem..)

verena
7. únor 2015

Já měla na prvního syna ten moon a byl opravdu super, nemůžu si ho vynachválit a už se zase těším, jak s ním budu jezdit. Golfky jsou lehounké, skvěle se skládají - zvládla jsem to i jednou rukou, když na druhé jsem měla syna, je složit a hodit do kufru. Rozměr složených jak sportovní taška. Měli jsme tu čtyřkolku, to dvojité kolo vpředu bych moc nedoporučovala, může se zakliňovat na kamenech a tak. Golfky jdou hezky do lehu a mají otvíratelné okýnko, tak lze nenápadně nakouknout, zda dítě spí. My s nima projeli i plno výletů, i v lese a tak. Akorát se manžel zbláznil a dovezl nějakou "luxusní" verzi v béžovém semiši a s výšivkama. No bylo to krásné ale do toho lesa až příliš. Trošku mi vadilo, že nejde kočárek "stáhnout z kůže" a celý vyprat, šel myslím jen ten nánožník, ostatní jen povrchově. Nevím, zda se to už nezměnilo. V nějakém sportovnějším materiálu by to asi nevadilo. S těmi zappy zkušenost nemám, každopádně do moonu bych šla klidně znovu.