Golfky, spojená rukojeť, nezdvojená kolečka. Poraďte

jane86
28. led 2012

Potřebuji pomoct s výběrem golfek. Moje představa: spojená rukojeť, nezdvojená kolečka, nejlepe přední otočná o 360°. Hlavně polohovatelná zádíčka. Máme doma Maxi cosi Mura 4 ale chci něco menšího a lehčího na cestování . Mura je super a le na dovču zabere v autě moc místa a je těžká a když malý nechce sedět v kočáře tak rvu muru a honim 🙂 malého. Prosím poraďte a taky aby měl rozumnou cenu......Díky

camelinka
28. led 2012

hodne stesti, ja se v golfkach placam uz od vanoc 😀

sirael4
28. led 2012

My nakonec asi vyberem Chicco Multiway, ač jsem chtěla taky spojenou rukojeť, jsou na něj dobré recenze, mým dalším horkým favoritem je Espiro Magic 4 - koukni na něj, tvé požadavky, myslím, splňuje 😉

lucenek
28. led 2012
ciernavila
28. led 2012

ked chces kvalitnejsie teito tvoje predstavy splna Cybex. Ja som tiez mala tuto viziu ale rozhodla som sa pre Maclaren XT. Ale ked trvas na svojich tak ten co vravi lucenek.

katchi
28. led 2012

Jane Carrera, Maclaren XT (prodavam) 😀 , PP Pliko P3 (taky prodavam) 😀, Cybex, Inglesina Zippy. Nektere z nich spojenou rukojet nemaji, ale mam je ozkousene a jsou dobry a daj se ridit jednou rukou.

marrakech
28. led 2012

Take hlasuji pro McLaren. Nespojena rukojet se ukazala jako hodne prijemna. Finalne jsem se pro nej rozhodla, kdyz mi maminka od trech deti ukazala, jak kocar stale drzi!! Pry by si uz i rada koupila novy, ale McLaren se ne a ne rozbit. 😀 Ja jsem s nim tez dost spokojena.

lipetra
22. únor 2012

Ahojky holky jake by jste mi doporucily golfky - Nuna Pepp, Espiro Magic nebo Cybex Callysto???

mrsblack
23. únor 2012

@lipetra z těchto tří se mi nejvíce líbí Cybex Callisto - přijdou mi nejbytelnější a u Nuny a Espira se mi nelíbí ten systém polohování. Ale jsem také ve fázi výběru a ani jedny nemám odzkoušené. Jen jsem zkoukla na youtube videorezence a zatím u mě vede Cybex 😉