Golfky, u kterých si nekopete do koleček. Poraďte

luccii
17. srp 2010

Ahojky, sháníme golfky, nejlépe se spojenou rukojetí (kvůli manipulaci jednou rukou). u kterých si nekopete do koleček. Jsme s manželem hodně vysocí a ty osmikolečkové golfky nám nevyhovují. Zatím jsem našla jen jedny - Britax Römer B-Mobile - vypadají dobře, jen košík není moc prostorný a je hůře přístupný a opěrka nožiček není polohovatelná. Poradíte někdo? Díky.

robin154
18. srp 2010

Ahoj, já mám Inglesinu zippy, rukojeť není spojená, ale ručky jdou otáčet i zvednout výše, takže jdou ovládat i jednou rukou. Do koleček taky nekopu a nikdy jsem nekopala, ale mám 1,68 m, bude to chtít asi vyzkoušet.

luccii
autor
18. srp 2010

@robin154 diky, ale zippy jsme zkouseli a kopeme do kolecek

enny3
18. srp 2010
xmalij
18. led 2012

@luccii Ahoj,
asi jsi uz ten problem s kopanim do kolecek vyresila, muzu se zeptat jakou znackou golfek? Mam zatim favorita Cybex Callisto, ma spojenout rukojet a hlavne je mozne ji vysounout cca o 4cm vys. Uvitam ale i jiny typ 🙂. Diky

luccii
autor
28. led 2012

jasne, mame Peg Perego SI 🙂 nemaji spojenou rukojet, ale nevadi nam to, hlavne ze si neslapeme do kolecek... ale ted stejne jezdim zase s Inglesinou Magnum, protoze mame dalsi mimco 😉

lindule1977
30. čer 2013

my měli Nuna Pepp http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... a tam si tedy nekopali, ale měli jsme taky Britax B-Mobile a ten nám tedy nesedl, tam sme furt kopali do brzdy, ale asi je to u každého jinak 🙂