Golfový kočárek Pikolo Buggy. Máte zkušenost?

helenkaa
24. bře 2009

Máte s tímto golfáčem někdo zkušenosti? Dobré nebo špatné....díky moc.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20869573&tab=3

helenkaa
autor
25. bře 2009

Nikdo nemá? 😢

helenkaa
autor
26. bře 2009

opravdu nikdo nemá?

radkar
26. bře 2009

koukni o řádek níže v tématech,máš o tomto kočárku několik stránek

astrane
26. bře 2009

To je asi jinej-tady to téma se mělo jmenovat Golfový kočárek Pikolo Buggy 😉

mery.luu
26. bře 2009

já ho mám 🙂

mery.luu
26. bře 2009

Zatím jsem spokojená, mám ho asi měsíc. Chtěla jsem původně chicco multiway, ale když jsem oba viděla na živo a vyzkoušela jsem si oba najednou, tak multiway byl horší, měl hroznou stříšku a i na úplné rovince drkotal, nebyl vůbec odpružený. Pikolo je skvělý, zatím můžu doporučit. Mám ten zelený, v Ostravě jsem jej koupila za 4000,-, opravdu je co do propracování i kvality lepší než multiway 🙂

Má dobře krytou stříšku s kšiltem a nánožník až k boudičce, takže na dítě vůbec nefouká. 🙂

mery.luu
26. bře 2009

ještě jsem měla v merku espiro city, ale ten byl taky hodně odkrytý, takže nakonec vyhrál pikolo, se kterým jsem původně vůbec nepočítala 🙂

Jo a moc jednoduše se polohuje, jen jednou rukou, má dlohou sedací i ležící plochu, je dobře polstrovaný....zatím má u mě samé plusy, mínusy jsem ještě neshledala, ale jak znám svou povahu, tak určitě časem nějaké objevím.... 🙂

mery.luu
26. bře 2009

píšu na etapy, brouček mě nenechá psát souvisle.... 😎

helenkaa
autor
27. bře 2009

mery.luu, moc děkuji, já právě espiro city měla, ale prodala jsem je, teď mám Jané nomad-je lehký a prostorný, ale zabere moc místa a právě Chicco multiway jsem taky měla jako favorita, ale když jsem ho viděla naživo, tak nic moc.