Hauck - Chicago Air nebo BabyWelt - Riva Air

kminovka
5. dub 2009

Dobrý den, čas k porodu se mi pomalu krátí a stále nemám vybraný kočárek. Po delších výběrech jsem skončila u dvou a stále se nemůžu rozhodnout. Máte někdo zkušenosti s kočárky Hauck - Chicago Air a BabyWelt - Riva Air. Tyto dva vyhovují, alespoň dle informací psaných na netu mým požadavků - překlápěcí rukojeť, čtyři "klasická" kola, cca 15 kg a NE dvacet litrů. Budu velmi ráda, za zkušenosti a rady. Děkuji

tereziep
6. dub 2009

Ahoj, oba jsou to hezký kočárky. Docela lehký. Já mám teda Hauck traxx cruiser - rozdíl o proti Chicago Air je v kolech - jsou plastová a jinak dělaný spodek - jinak odpružení. Já jsem spokojená. Mám ho teda až na větší mimčo. Patřím mezi mamči co chtějí na miminko klasiku houpací. Pokud bych si ale měla vybrat mezi těmahle dvěma asi bych šla do hauck. Je to lepší značka a koukala jsem, že u nás jich jezdí docela dost. Nevím jak je na tom vložná taška u kočárku BabyWelt, ale u kočárku Hauck se dá rozebrat, takže ji můžeš potom použít jako fusak. Já to využívala v zimně. Odepneš popruhy a za hlavičkou, tím se ti zvětší. Dala jsem to do kočárku, malou do fusaku a vešla se mi tam dobře - a to máme teď 78cm. Připadalo mi to daleko lepší, než ji mít jen ve fusaku.

basol
17. dub 2009

Ahojky, taky jsem se dívala na Hauck - Chicago air. Je to moc krásnej kočárek, kterej bych hned brala. Prohlížela jsem si ho na veletrhu v Brně a bohužel, zklamal mě. Rozměrově je dost malej a hlavně ta vsazená teška je měkká, tudíž nevyhovující. Alespoň pro mě bylo tohle dost rozhodující. 😉 🙂

tereziep
22. dub 2009

basol, jak už jsem psala, já ho mám na větší dítě. Mimčo bych já osobně do takového kočárku nikdy nedala. Mě se prostě nelíbí sportovní kočárky na mimča. Já mám ráda houpací klasiku. Takže mě jako kočárek pro děti od 6 měsíců docela vyhovuje.

evulatko
17. bře 2010

Holky, ktera mate kocarky firmy Hauck, jak jste spokojene ? Libi se mi Hauck chicago air... Chci aby kocarek neco vydrzel, jezdit s nim hodne po terenu... Diky moc, eva