Jak oblékáte svoje děti na jaře do kočárku?

karlajasmine
19. únor 2018

Asi blbý dotaz, ale staršího syna jsem od jara už jen nosila v nosítku, tudíž ted moc nevím 🙂 Mladší syn už se téměř nevejde do svého zimního overalku. Je mu necelých 5 měsíců a také už se téměř nevleze do hluboké korbičky. Přemýšlím, co mu koupit za oblečení do sportáku? Budu ho muset dát do lehu.. Existuje něco jako jarní kombinéza?

leneee
19. únor 2018

Vyteplena chlupatka-takova ta s podsivkou.Nebo bundu,mikinu a vyteplene nebo podsite kalhoty.

damai
19. únor 2018

@karlajasmine mam z lidlu takovou fleecovou jarni kombinezku/overal,ten je paradni. Urcite zas na jare v letaku bude. A pak je ve fusaku-mam ten jarni/podzimni fleecovy od emitexu.

zuzangel
19. únor 2018

Za mě jsou supet teplakove overaly z HMka, jsou i trochu s fleecem, takze super. Pod nej jen body s dlouhym rukave a tenci puncochy, a taky mam jarni fusak.od emitexu, a u nas uplne staci😎

cartney
20. únor 2018

flecová kombinéza a jarní fusak třeba 🙂

zmrzlinka
21. únor 2018

Ja jsem na syna mela jarni fusak od Emitexu a na dceru softshell
kombinezu z Lidlu.

35_a_budu_mamka
21. únor 2018

Na jaro jsem mela pro mimi fleecovy overalek s kapuci (+ lehci cepicku Little Angel) a fusak od Emitexu, ten s delenym spodkem na nozicky, vhodny i do autosedacky a musela jsem davat i capacky kvuli studenym nozickam.