Jaká korbička sedí na kočárek Britax?

cris85
18. dub 2015

Holky mám dotaz ohledně hluboké korbičky na kočárek Britax. Mám b-smart sporťák a pro druhé mimčo bych ráda pořídila na tento kočárek hlubokou korbu. Sedí na něj jen korbičky od Britaxu nebo i nějaké jiné? Ta britaxová se mi zdá (alespoň dle obrázků) hodně otevřená. Moc děkuji 🙂

lenka27
18. dub 2015

@cris85 me se zda, ze kamaradka na tom mela Maxi cosi, ale nejsem si uplne jista

kamiz
18. dub 2015

Tohle mě také zajímá,mám po synovi Britax B-Agille a na druhé dítko potřebuji korbu.

fillipepi
18. dub 2015

Já mám Britax Affinity, osobně jsem s korbičkou spokojená, ale je pravda, že má pár nedostatků. Je poměrně úzká, takže na zimu s fusakem je spíš pro malé miminko. Kryt korbičky sahá jenom do tří čtvrtin, takže mezi stříškou a jím je dost velká mezera. Na miminko je sice vidět, ale zdá se mi, že když je chladněji, fouká mu na čumák. Poslední, co se příliš nepovedlo, je zvedání korbičky, musí se zvedat oběma rukama, s trochou cviku se to člověk naučí, ale není to moc pohodlné. Naopak oceňuji madlo na stříšce a všitou síťku na větrání. V tomhle se mi zdá lepší korba od Britax (Brio) go, ale nevím, jestli jde nasadit na jiný podvozek.