Jaké golfy do polních podmínek?

jana.1
14. bře 2008

Je jasné, že nekoupuju tereňák ale kočárek..konkrétně golfáče. Jenže tu mám všude kolem opravdu drsné cesty a vůbec nevím jaké golfy.. potřebovala bych, aby byly

dobře odpružené,
aby byly dostatečně prostorné a pohodlné pro dítě
a neměly prťavá kolekča.
Měly by být polohovatelné (čím víc tím líp) - zádíčka i nožičky

+ dobře řešená stříška nebo nánožník a další "detaily".. za ty bych byla taky ráda, ale to příp. vyřeším i jinak..

Já mám Inglesinu Magnum.. podvozek ergo bike.. to je klasický houpací kočár, kombinace.. polohuje se do sporťáku zvednutím zádíček (90 stupňů), dále se mohou sklopit nožičky.. Já to dost využívám.. uspáváme, tak sedíme, pak to sklopím zcela do lehu, krásně péruje.. a o to mi jde.. Já tady bydlím na vesnici a kolem mě se staví na všech stranách novostavby.. Jsou tu hrbolaté silnice a ostatní cesty ještě víc.. jezdím po kamíncích i šutrech, po hlinitých cestách samý výmol a hrbol.. Doslova polní podmínky. Ta Inglesina to zvládá perfektně. Je i lehká a dobře se s ní manipuluje, ale přeci jen potřbuji a chci i lehčí golfy. Je mi jasné, že nebudou pérovat jako ta Inglesina, která v hluboké verzi chová jak hluboký houpací kočár, ale ráda bych, aby byly odpružené co nejvíce a aby měly kolečka, co se zarazí o každý kamínek.. Jo a také to tu je jak na výdrholci... děsně tu fučí.. takže vachrlatě spojené pláty nějakého textilu s dírama a mezerama taky nic moc...

susik77
14. bře 2008

jani, ja byvam v prahe, ale tiez je to tu ako na vesnici-byvame v okraj.stvrti-v novostavbe.casto chodim na prechadzky do obory.mam stejny kocik ako ty.je super. ja planujem prestavat ho na sportovy-a pouzivat ho dalej na prechadzky a na cestovanie MHD a na dovcu si chcem poridit golfky Peg perego pliko p3-krasne sa polohuju, mala v tom bude mat pohodlie 😉

jabber
14. bře 2008

jana.1 - my bydlíme v Praze u lesa, takže každou procházku jsme v lese, chodíme po víc nebo míň upravovaných cestách a já si budu pořizovat tyhle:
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/golfove-ho...

Máme od Patronu i trojkombinaci a musím říct, že ty kola jsou do terénu fakt super. Jezdili jsme s tím i v hlubokém sněhu. Tak doufám, že tyhle budou taky. Psala jsem jim mail ohledně polohovatelnosti zad a napsali mi, že se nedají sklopit úplně do lehu, ale jen do 45 stupňů, což snad nevadí, stejně je to jen tak aby si dítě odpočinulo a ne na nějaký vyspávání 🙂

jana.1
autor
14. bře 2008

no právě, to je přesně ono... Bydlím v Praze, ale v podstatě na vesnici a na kopci.. já tu třeba jedu kus lesem po hrbolech, drnech a větvích, pak po panelech, hrbolatých hliněných cestách (fakt hodně hrbolatých), ztvrdlé bahno.. pak po šutratých cestách (10 - 30 cm v průměru šutry).. i asfaltka je tu úplně zničená a zprohýbaná... když tu mám kousíček rovné alsfaltky nebo cestu sypanou malými šutříky, tak si pískám.. Dítě už je zvyklé tak, že rovné cesty ho snad i budí.. 🙂 2 stavby mám hned přímo za barákem.. Tatry a spol., které tady jezdí, tu rozmlácenou silnici ničej ještě víc.. Jezdím do kopce, kde je klid...

sus, jabber.. díky za tipy.. podívám se na ně, až se někdy dostanu do krámu..

jana.1
autor
14. bře 2008

taky chci využívat tu inglesinu co nejdéle.. ale zatím nevím, jak se v ní bude sedět chlapečkovi... tedy myslím později, až bude starší.. Pokud bude vyhovovat, tak není problém... Ty golfy bych pak taky brala na cesty.. příp. když nebude chtít být v kočáru... tak abych pokaždé nejela s Inglesinou, ačkoliv je s ní manipulace lehoučká.. přeci jen golfy jsou golfy..

poupe
14. bře 2008

jenze patrona maji jen v zelenym ☹

jabber
14. bře 2008

poupě - už jsem se na to ptala, nová kolekce vyjíždí koncem března 🙂 , tohle je jen doprodej 😉

poupe
14. bře 2008

tak to si pockam 🙂

jabber
14. bře 2008

já taky 🙂