Jaké máte zkušenosti se zimním fusakem Pinkie?

madrilena
1. zář 2012

Maminky, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti se zimním fusakem Pinkie? Je dostatečně teplý?
Moc děkuju za odpovědi

aninkas1
21. zář 2014

Ahoj, sice už je to pro tebe asi pasé, ale pokud na toto téma narazí někdo, kdo se tuto zimu rozhoduje - tak ZIMNÍ FUSAKY PINKIE NEBRAT - je to slabé jako deka ☹ Za mě velké zklamání a to jsem byla ujišťována paní majitelkou, že je to teplý fusak. Asi v životě nedržela v ruce Emitex Combi, Elodie Details nebo aspoň Lodgera!! A ještě jak je to dole šité hodně do široka, tak v Bugaboo Bee to vůbec nesedí! (vypadá to jako hruška 😀 ) 😖 Opravdu nemohu doporučit, mám ráda děti v teple a to tedy Pinkie "zimní" fusak rozhodně nesplňuje - max. tak s vloženou fleece dekou a teplou kombinézou - ale kdo kupuje zimní fusak, aby ho musel vycpávat dekou?? 🙄

pupska
26. lis 2015

tyyyy jo,jako vážně je na prd???Já právě ted hledám recenze a uvazuji že ten co mám prodám a koupím Pinkie.Takže není moc teplej jo? ☹

luj89
14. říj 2017

Rada bych obnovila diskusi... Zvazuju nakup zimniho fusaku a premyslim prave nad zn. Pinkie. Jakou mate zkusenost?

deneb
26. lis 2017

@luj89 koupila jste nakonec pinkie? Jakou mate zkusenost? Takze zvazuji...

dominikacifkova
26. lis 2017

Pokud chcete opravdu teplý fusak, pořiďte si Easywalker. Sice vyšší cena, ale je opravdu teplý a hlavně neprofoukne. 🙂

luj89
26. lis 2017

@deneb nakonec mam Baby joy stars s ovcim rounem a jsem moc spokojena, i cena docela jde na to, ze je z vlny 🙂. Navic je prodluzovaci/zkracovaci, takze do hlubokeho i sportaku 🙂