Zimní fusak, máte zkušenost?

plafune
4. led 2017

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti se zimními fusaky. Potřebuji opravdu teplý a kvalitní, ale take za rozumnou cenu 🙂 jaké mate zkušenosti vy a který by jste mi doporucili? 🙂

plafune
autor
4. led 2017

Preferuji od 3 měsíců do aspon dvou let 🙂

gujduska
4. led 2017

@plafune Ahojky,zrovna tohle dilema jsme řešili min.týden a jsem rozhodnutá pro Emitex Combi,je to snad nejvariabilnější fusak na trhu a tady na bazárku koupíš i za 6-7 stovek 😉 Za mě top 👍

hojda
4. led 2017

Dita tábor s termoregulací OUtlast vyhrál i cenu na veletrhu pro děti. Nevíc je super, jak jde zvětšit na šířku i délku. Měla jsem fusaky 3 a tenthle to vyhrál!

jardari
4. led 2017

Zkus pravý vlněný na ceskeprikryvky.cz/vyrobky-pro-kojence-deti-a-maminky-c-5.html?from=0. Mám s nimi dobrou zkušenost

majovasnazilka
4. led 2017

Ahoj, ted mám v korbičce Lodger bunker, je bezvadný, krásně teplý, ale na příští zimu chci pořídit také Outlast, jak zmínila výše hojda, myslím, že je víc praktický pro chodící dítě. 🙂

prostenika85
4. led 2017

Přidávám hlas za ditu tábor 🙂 Slouží druhou sezonu bez ztráty kytičky!

eliskaxox
4. led 2017

Pridavam dalsi hlas za Little Angel Exclusive od Dita Tabor. To je naprosto luxusni fusak, ktery budete mimcu zavidet :D

plafune
autor
7. led 2017

@prostenika85 díky a hledám dobře, ze mají na vyber pouze ze dvou barev? 🙂

plafune
autor
7. led 2017

@eliskaxox díky a hledám dobře, ze mají na vyber pouze ze dvou barev? 🙂

ridarida
7. led 2017

ahoj, já náhodou narazila v obchodě na IVEMABABY, český výrobek, nakonec jsem od nich měla postupem času kde co, příznivá cena a jak bylo dítko větší, vše upatlené, poplivané, praní nebylo znát

eliskaxox
7. led 2017

@plafune byly minimalne 4 bezovy, cerny, cerveny a my mame modry. My ho kupovali v akci v Babiez asi za 1500. Ale nebala bych se koupit klidne pouzity.

prostenika85
8. led 2017

@plafune Dívala jsem se na eshop a mají celkem 6 barev. 4 jednobarevné a 2 vzorované. Koukám, že mám fusak z minulé kolekce (méďa), teď mají Tlapku. V nějakém eshopu možná ještě najdeš minulou kolekci ve výprodeji 😉

plafune
autor
19. únor 2017

@gujduska @hoja @jardari @majovasnazilka @ridarida @eliskaxox @prostenika85 holky moc diky, ale ted zase nevim jaky na jaro/podzim a zda je vubec potřeba nebo postačí deka? Radeji bych fusak, tak prosim o radu, diky moc ;)

zmrzlinka
19. únor 2017

Ja mam jaro/podzim a zimny od Emitexu a jsem spokojená.

gujduska
19. únor 2017

@plafune Zase bych šla do přechodného fusaku od Emitexu (fleese/bavlna) na zip.
případně jen do teplé deky ☹

gujduska
19. únor 2017

@plafune omyl smajlíku,pardon 😉

plafune
autor
19. únor 2017

@zmrzlinka @gujduska diky za tip a neni problém, ze neni nepromokavy? Preci jen z jara a na podzim casto nečekaně zapráší 🙂

zmrzlinka
19. únor 2017

@plafune kdyz mam deti v hlubokém kočárku a prsi tak mam na kocaru pláštěnku a ve sporťáku nanoznik a ten je nepromokavej.

gujduska
20. únor 2017

@plafune přesně tak,vždycky ti to kryje buď slída kočárku nebo nánožník sporťáku 😉

majovasnazilka
20. únor 2017

Nejspíš půjdu do jarního od Little Angel, mají krásný 🙂

plafune
autor
28. únor 2017

Holky, diky moc, koupila jsem Emitex a je bozi 😝

neomenia
18. zář 2018

Měla jsem emitex a dávala do něj i novorozence, ale měla na sobě i kombinézu, to jo.