Jaký fusak do dvojčecího kočárku? Na zimu a jiné období

garfieldka
31. črc 2011

Jaký fusak se v pohodě vejde v zimě do Dorjan Danny Sport Twin? Já mám na zimu teda fusaky Kaiser Jooy, ale nejsou ještě ozkoušené a chci si pořídit ještě nějaký na takový to jarní-letní-podzimní sychravý počasí, nechci používat deky, ale fusaky, tak nevim jaký, aby se vlezli do šířky sedačky 30cm.

miarosa
31. črc 2011

Ahoj, já sice dvojčátka nemám, ale švagrová ano, tak už něco málo vím 😉 Fusak sem řešila minulý rok. nejlepší je s kočárkem zajed do prodejny, kde mají větší výběr, popřípadě to na místě vyzkoušet, dále sem četla že někdo fusaky vůbec nepoužívá jen kombinézky a teplejší deku, někdo má fusak i deku, a někdo má jen teplejší oblečení a deku a pak horní kdyt kočárku, nebo nánožník, takže já sama sem sem minulý rok dozvěděla že variant je hodně. My měli v zimě 9 měsíců, určitě už máte sportovní verzi, řekla bych že všechny fusaky jsou na stejném principu, tak bych si vybrala takový co se mi hodí barvou, má dobré recenze. Švagrová má xlander pro dvojčátka, ale v zimě jim bude rok, takže už fusak nechce, dá jim kombinézky ikdyž tenhle sporťák je veliký, takže s místem nemá problémy. Tak přeju hodně štěstí s výběrem a pevné nervy, protože vím že s dvojčátkama to není lechké 🙂