Jaký je kočárek Bebetto Nico?

martinka_1
2. led 2014

Holky, maminky...máte některá Bebetto Nico - sportovní kočárek? Mám 9měsíční holčičku a je celkem velká, potřebuji pro ni sportovní kočárek tak do 7tisíc Kč a hlavně,aby měl otočnou sedačku,či přehazovací rukojeť... prosím poraďte? Napište mi,jaký tento kočárek je....

tera252
30. črc 2014

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Ve sportovní verzi, nenašla jsem žádné recenze. Děkuju

axa81
24. říj 2014

Zdravím, tak tento kočárek mám od včerejška, zatím moc recenzí napsat nemůžu, ale jsem z něho nadšená. Malému se v něm strašně líbí. Malý má 13 měsíců a vejde se tam úplně v pohodě, dnes jsem ho tam měla i s fusakem. Mám tmavě modrý se stříbrnou konstrukcí a tmavými koly. Pan mi doporučil právě tu stříbrnou konstrukci, protože údajně ta bílá nebo černá když se odře, tak pod těmito barvami je právě ta stříbrná a je to hodně vidět. Na údržbu je prý nejlepší ta stříbrná. Jinak kočárek se dobře veze i skládá, super je sedačka proti i po směru jízdy. Odpružení je dostačující, jela jsem dnes v lese, ale hlubokáč jsem měla na řemínkách a to bylo ještě lepší odpružení, ale opravdu se to dá díky těm zadním tlustým pneumatikám, přední už drncají více. Kočárek je lehký a dobře se s ním jede. Jo a úžasná je boudička, tu jsem dnes použila jak proti větru i sluníčku. Zápory : nelíbí se mi nánožník, tak nějak divně tam drží a má po bokách velké fuky, ale pokud tam člověk má fusak, tak to ničemu vadit nebude. Je trochu menší košík, ale je zase do něho dobrý přístup. Pláštěnka má tak malé okénko, že mi připadne, že by se tam snad dítě i udusilo, koupila jsem jinou klasickou univerzální na hluboké kočárky a pohoda. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz, tak mi napište, pokud budu vědět ráda zodpovím. Jinak kočárek můžu doporučit. Jo a pokud mimi leží, tak tam má místa opravdu hodně. 🙂

axa81
24. říj 2014

Posílám foto.

renca21
11. dub 2015

Mohla bych poprosit o foto složeného kočárku?

f3rari
23. zář 2015

Dievcata prosim Vas uz som skusala na nasej SK stranke ale tam je to marne, ziadna ochota.. Prosim tie ktore mate sportiak Bebetto Nico 2015, mam na Vas jednu prosbicku. Potrebovala by som rozmery na madlo - vonkajšia dĺžka + obvod a aj dĺžku oblúku striešky. Mam ho objednany, no pride az za nejake 4 tyzdne a dala som si k nemu usit veci, no nechce sa mi tak dlho cakat a potom merat a potom zasa cakat kym mi pridu doplnky, este aj zima uz bude, chcela by som to mat doma uz nachystane usite..Ktora by prosim bola taka ochotna? Dakujem 🙂

bebettka
6. lis 2015

@axa81 Zdravím, přemýšlím právě nad touto barvou a mohu se zeptat kde jste koupila ten fusak a jaká je to značka? Je to úplně stejná barva jako kočárek? Ještě malá prosba, foto kočárku venku nemáte? Děkuji 🙂

axa81
18. lis 2015

Dobrý večer, fusak je od emitexu, ale mám ho koupeny přes bazar, bývá tam velký výběr.
Je o trošku tmavší jak kočárek, ale jen o malinko.
Foto kočárku venku mám, ale musela bych ho prohledat. Napište mi na sebe když tak email, tam vám fotku zaslu. J.S.🐀

axa81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kattynka1
11. pro 2015

Ahoj holky, mám dotaz pro ty, co kočárek doma mají. Je reálně do něj koupit vložnou tašku a mít v něm dítě hned od narození? Bohužel si kočárek nemohu nikde prohlédnout osobně, nikde v kamenných obchodech jsem ho neviděla...Nevím, zda jde dát kočárek do úplného lehu nebo ne. Když by nešel, tak nevím, jaký je ten největší možný sklon, zda by tam vložná taška držela nebo nedržela. Zkuste prosím posoudit, budu vám vděčná 🙂

turnerphoebe
10. únor 2016

Ahoj holky, kdyby sem někdo napsal zkušenost po delším používání byla bych vážně vděčná. už xtým dnem hledám kočárek a padl mi do oka i tento...
Jak jste s ním spokojené?
Je skladný?

Děkuji

ivanatutkova
24. únor 2016

Také by mne zajímala recenze po nějaké době užívání.

renca21
24. únor 2016

Já ho měla a byla jsem velice spokojená 🙂

nikcule
4. bře 2016

Ahoj maminky, prosím, prosím, mám dotaz. Dneska jsem se byla dívat v obchodě na kočárky a zrovna tady toho mého favorita neměli, ale měli nějaký jemu podobný V-cross nebo tak nějak. Jde mi o to, že kdyz jsem ho zkoušela, tak ty kolečka nějak blbě zatáčeli, že jakoby drhly. Je to tím systémem, že to fixuje kolečka? Dělá to i vaše Nico nebo třeba stačí promazat kolečka? Jsem teď na vážkách a na slepo se bojím objednat. Děkuji za rady.

jindrova25
8. bře 2016

Ahoj, taky bych měla dotaz, chci nový sporťák hlavně kvůli tomu, že v tom stávajícím mi prcek furt sjíždí dolu a já ho neustále vytahuju nahoru, obzvláště když je ve fusaku, ale i bez něj stále sjíždí.. jak je to tady? má sportovní nástavba ten sed pod zadečkem jakoby snížený, aby tam dítě sjelo a nevyjíždělo.. ? snad mi rozumíte 😀 napjatě čekám na odpověĎ 😉

jindrova25
13. bře 2016

Holky, tak co?? jsem jak na trní :D

axa81
15. bře 2016

Takže mé zkušenosti po 2,5 letém užívání kočárku. Reklamovala jsem již 2x přední otočná kolečka, vždy se tam urval vepředu takový ten čudlík, co drží to pérko vevnitř, to se pak vyvlíklo a dělalo to neplechu. Jednou mi ten čudlík vyměnili a podruhé mi dali celé nové kolečko. Jinak jsem s kočárkem absolutně spokojená. Vleze se mi tam ještě můj syn a to má 2,5 roku, sice už ho nevozím, ale když jedeme na delší výlet, tak kočárek beru. Mám ještě golfky, které mi nevyhovují. Dítě mi tam nikdy nesjíždělo, jak ve fusaku tak bez fusaku tam sedí dobře. Možná je ještě trošičku dále rukojeť pro mimi, ale malý se toho stejně moc nechytal. Kočárek nemá moc velký košík a pokud máte dítě otočené tak, aby vidělo, hůře se do něho dostává a samozřejmě když máte dítě vleže, tak je to taky horší. Jinak košík uveze více jak 2kg nákupu. Narodil se mi druhý syn a koupila jsem si vložnou tašku od emitexu, jde tam dát krásně i když kočárek nejde dát do úplného lehu. Opravdu tam hezky taška pasuje, akorát mému malému se v ní nelíbilo, protože jak se tam dá ta vložná taška, tak je tam pro mimi málo místa. Koupila jsem si z bazaru hlubokáč a až bude malý sedět, tak ho dám opět zpět do bebetta. Jo a ještě chci říci, že jde k tomuto kočárku dát stupátko lascal board, sedí tam dobře. Toď jsou mé poznatky a i přes reklamace, co na kočárek byly, tak bych si ho klidně koupila znovu nebo bazarový. Já ho kupovala jako nový v roce 2014 a vím, že už jsou nové typy mnohem hezčí. Jo a ještě k nánožníku, ten tam vůbec nesedí, mám od emitexu takový ten modrý se zipy po obouch stranách de luxe myslím a sedí tam perfektně. Tak hezký nakupování, nebojte se ho, má své mouchy, ale jezdí se s ním hezky. 🙂

jindrova25
15. bře 2016

Ahoj, děkuji pěkně, tak asi do něj půjdu. Překvapuje mě, že ho má tak málo lidí, přitom těch kočárů s otočnou korbou (sporťák) je poměrně dost málo, alespoň tedy v téhle cenové relaci. Obešla jsem obchody a nikde ho fyzicky nemají, takže budu muset objednat přes net. Snad poslouží 🙂 a děkuji za ochotu! ahoj

axa81
16. bře 2016

Zdravím, tak dobrý výběr a pak dejte vědět jakou barvičku jste si koupila. 🙂

neronek
17. bře 2016

@axa81 Dobrý večer, mohu se jen zeptat kde jste tenkrát kočárek kupovala? Nejspíš budeme kupovat tento kočárek, ale nezbude nám nic jiného než ho koupit přes internet. Tady se trochu bojím vyřizování možných reklamací. Děkuji

axa81
18. bře 2016

@neronek Dobrý den, kočárek jsem kupovala v Brně v obchodě http://www.moje-miminko.cz/. Opravu vždy vyřídili zcela bez problémů, akorát trvala většinou celý měsíc a musela jsem si, co mám hlubokáč dát na sporťák a využívat ho po ten měsíc, ale jinak vše bylo ok.

neronek
18. bře 2016

Moc děkuji. Ještě mám jeden praktický dotaz a pak už dám pokoj 🙂 mám ještě trochu obavu z té sportovní verze. To sezení (sportovní boudička) drží pouze na tech plastových adaptérech, které jsou připevněny na konstrukci, pokud se nemýlím. Po dlouhodobém užívání drží boudička stále napevno? Nekýve se a podobně? My jsme poměrně často v lese a na podobných terénech a mám trochu obavu, aby to konstrukce ustála. A vůbec celá kočárek. Pokud máte zkušenost, mohla by jste mi poradit?

aneztuzka
16. dub 2016

AHoj, ráda bych se zeptala, jestli jste s kočárek spokojené? A jak je těžký? Díky!

jindrova25
17. dub 2016

Ahoj,my ho máme nově, a zatím super, oproti sportaku z trojkombinace je lehoucky (ale je také menší,tak nevím,jak v zimě s fusakem,ale synovi budou v zimě 2 roky),a kryt je trochu zvedly,neprileha.ale šla bych do něj znova,tohle jsou zatím jedina negativa😉

petralinka176
17. kvě 2016

Ahoj..prosim nevíte někdo vyrobce bebbeto nico, je to Polsko? Děkuji

nikcule
17. kvě 2016

Ahoj, ano je to Polsko, ale prý to vůbec není poznat, je prý kvalitnější. Co jsem tak slyšela.

petralinka176
18. kvě 2016

Spis mi jde o ftaláty..

maru9
4. říj 2016

Holky nemate nekdo adaptery bebetto na maxi cosi??

nikitka003
19. lis 2016

Kocarek mam koupeny rok. Bohuzel uz 2x se na bocni strane uvolnila striska,vypadl sam od sebe ani nevim,kde cudlik na zvysovani madla a nanoznik uplna katastrofa. Minuly rok jsem byla spokojena,kdyz byla mala 9 mesicni,ale ted se zacinaji objevovat vady. Prostorny je i super velky a pevny kosik. Ale priste bych radeji pridala a koupila jiny.

zbykri
29. pro 2016

Maminky, nebudete náhodou některá Bbebtto Nico prodávat ???? 🙂

falko11
27. únor 2017

Holky můžu se zeptat těch co ho máte,koupila jsem bazarový, krásný. ALE: když mám sedačku v lehu,tak mi bez rozepnutí toho dílu "navíc" nedrží bouda-normálně se sama sklápí-tak jestli je to normální nebo prostě vychozené. A cvakají přední kolečka při natáčení do stran. Za odpověď předem díky!