Jaký kočárek pro dvojčátka?

matkalc
21. pro 2014

Dobrý večer, vedel by mi nekdo poradit s vyberem kočárku pro dvojčatka?Nemusí byt ten najdrahsí 🙂 Termín mam v breznu a pomaly zvažujem jaký kočárek vybrat. Podstatne je, aby som sa s kočárkem vsude dostala, šírka do 80cm. Nevím, ci mam koupit kočárek s vložnými taskami nebo s korbičkami, co je podle vas lepsí? dekuji za názory

ilonkaseda
21. pro 2014

Podle toho kde bydlíš,pokud budeš nosit děti do patra,tak jsou lepší vložné tašy.Pokud bydlíš např. v domku,koupila bych s korbičkami

bambullkaa
23. pro 2014

Koupila bych s korbičkama. Vídám hodně maminky s kočárkem Easy Walker duo. Kamarádka ho má a projede všude. Zkus se mrknout na nějaké recenze tohoto kočárku. Vím, že si ho hodně chválí 🙂

lucca13
23. pro 2014

nebo značka hartan, ale tam jsou vložné tašky.

http://www.hartan.de/cz/kinderwagen.php?modell=...

herminka
23. pro 2014

Divam se na ten Hartan a pripyda mi dost tezky, zejmena sportak, moje deti mely v roce v souctu 15 kg, takze i s kocarem to dela 40 kg, coz je dost. Easywalker ma jen 17 kg a je celkem fajn, ke sportaku mam vyhrady (hlavne polohovani pomoci zipu, taky minvadi, ze se nedaji polohovat nohy), ale celkove vzato jsem s nim spokojena. Holky si dost chvali Bumbleride.