Jaký koupit kočárek pro květnové miminko?

misa3206
25. lis 2015

Ahojky 🙂

sice mám ještě nějaký ten měsíc čas, ale už uvažuju dopředu jaký kočárek koupit... Miminko budeme mít v květnu a tak nák přemyšlím, jaký koupit kočárek abych ho v zimě nemusila vozit už ve sporťáku... Chtěla bych asi co největší korbičku aby tam mrňous mohl být co nejdéle... Jak jste to měly vy? Co čtu tak plno maminek mění korbičku za sporťák už po 4 měsících. Nevím prostě si nedokážu představit, že budu půlroční miminko v zimě vozit ve sporťáku než hezky zabalené v korbičce... Bydlím na vesnici a hodil by se mi lehčí kočárek kvůli manipulaci, ale zas lehčí kočár s větší korbičkou nejde moc dohromady že? 😀 Prosím poraďte 🙂

lauralola
16. pro 2015

Ahoj, také hledám kočárek pro květnové mimino. Nejlépe s nafukovacími koly (budeme jezdit i na vesnici). Našla jsem Tako City Move, má na boku na korbičce okénka , tak dítě pěkně uvidí ven. Máte s ním někdo zkušenost? Je i dost levný.

sarivojvodova
16. pro 2015

@lauralola Ahojky mamca ho měla v zelené barvě a byla spokojená až na nekvalitu kol. 🙂

lenulinka90
16. pro 2015

a já jsem dnes viděla Tako junama motostyle, a je fakt krásný <3 byla jsem ve městě a čuměla po kočárkách 😀

sarivojvodova
16. pro 2015

@lenulinka90 Necum pořád na ty kočárky! 😀 Hrabne ti s toho a budeš ho nakonec vozit v nákupním vozíku. 😀😀

lenulinka90
16. pro 2015

jo no, můj říká, že stačí nákupní taška :D

sarivojvodova
16. pro 2015

@lenulinka90 😀😀😀😀😀