• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký letní fusak do sporťáku na jaro a podzim?

13. března 2014 
Našla jsem na trhu v podstatě (jenom) Emitex 2v1, je ještě nějaká firma, která vyrábí bavlněné fusaky :slight_smile: , případně fusak z biobavlny? Anebo jste s tím letním Emitexovým byli spokojené? Měla jsem od Emitexu Zimní De Luxe do hlubokého, a ten mi moc vyhovoval, ale s letní kolekcí mám trošku problém - nejsem nadšená z výběru barev, ale hlavně proto, že je předek jednobarevný (pominu-li boční výšivku)... Máte některá zkušenost se světlým, třeba žlutým, fusakem? Budu jej muset stále prát, aby nebyl jak čuně :grinning: ? Díky za info :wink:
13. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem s emitexem jarnim moc spokojena... uz mam treti.ted mam ten celobavlbeny ruzovy... jarni fusaky tez vyrabi ivemababy... na jaro a podzim je fajn i lodger bez te zimni vlozky. Ale pak na teplejsi jaro mi prijde lepsi emitex..mam oba.emitex pouzivame jeste ted a male je dva a pul... vcera jsem ho vytahla
13. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla na obě děti Lodger Bunker a byla jsem s ním moc spokojená. Barvy má nádherné. Jen nemá oddělávací spodní část pro starší, chodící děti, ale to jsem vyřešila návlekem na botečky.
13. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si na druhý dítě pořídila ten Emitex 2v1 ten celooranžový a jsem meganadšená. Byla to jedna z věcí, který jsme využili na 200 %, docela jsem i litovala, že jsem ho neměla už u prvního. Je to mnohem lepší než nějaká deka, která se mi věčně shrnovala. Mimino leželo na měkkým, kdyžtak jsem odkryla když bylo teplo a když bylo chladněji tak tam měla příjemný teplíčko a když pak už seděla tak zase seděla hezky na teploučkým.
Ani se mi moc nešpinil, vždycky jsem ho odkryla a tím jak má rozepínání uprostřed až úplně dolů tak to bylo v pohodě a ten spodek je šusťák nebo co a ten se tak nezašpinil.
13. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek