Jaky sporťák do bytu v domě bez výtahu?

sissi__
24. kvě 2019

Zdravím, budu se sama stěhovat s roční nechodící holčičkou do nového bytu do 3.patra pražského cinzaku, teď jsem "zmlsaná" tím že máme kocarkarnu ale tam kocarkarna není, v domě ani nemají děti a v suterénu a sklepích jsou byty, tudíž nemám kam sporťák uložit. Navíc v okolí je terén a samé dlažební kostky,takze na sportovní kočárek zátěž... Má někdo tip jaký by byl nejvhodnější lehký sporťák který bych nesla v ruce a dceru v druhé ruce? A to nemluvím o nákupech atd, to si budu brát asi stále batoh na záda 🤔😬předem děkuji za tipy

elwe
25. kvě 2019

Já bych koupila Valco Snap 4+, je o dost lehčí než ostatní (asi 6 kilo) a + má nafukovací kolečka.

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@sissi__
zvazila bych jestli je nutne se tam stehovat,bude to docela opruz

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@sissi__
ja si to neumim teda predstavit tahat kocar,nakup a dite do tretiho patra bez vytahu.
najednou to stejne neodtahnes,budes muset malou vzit nahoru a pak se vratit pro kocar,kdyz si poridis lehky sportak tak ty zase maji male kose takze nakup tam stejne nedas.
nejlehci sportak co jsem videla byl chicco,ma 3kg
https://www.mothercare.com/pushchairs/chicco-oh...

katherine177
25. kvě 2019

Bydlím 6 let v domě, kde není kočárkárna,v druhém patře, mám dceru,které budou 2 roky v létě a nyní jsem 22.týdnů těhotná, je to opravdu náročné, pomáhá rodina ,nosíme nahoru,dolů.. batohy se také uplatnily.Mám sportovní kočárek Joie Muze a teď jsem kupovala golfovýkočárek Cam Agile

sudylichozrout
25. kvě 2019

@sissi__ ahojky, kamarad ma takhle kocarek pichnuty v prizemi. Koupil kvalitni cyklozamek a nechava ho prikurtovany k zabradli schodiste. Jen se na tom dohodl s ostatnimi, nikdo nebyl proti. Zkus se taky dohodnout. Odpadla by ti nutnost tahat se s kocarkem. I kdyz je mi jasne, ze nakupy vytahnout budes muset.

sudylichozrout
25. kvě 2019

@katherine177 to neni sportak, to jsou moderni golfky, ne?

cuuza
25. kvě 2019

Na větší nákupy pouzijes e-shopy, v Praze je jich dost a malý nákup hodis dolu do košíku u kocarku. Šla bych do valco snap. A lepší je tahat dítě v kocarku než všechno zvlášť...

layaa
25. kvě 2019

@sudylichozrout však píše že koupila golfový kočárek Cam Agile a jeho foto..

ito
25. kvě 2019

zní to možná divně, ale nemáte třeba auto, kterým ale manžel denně nejezdí? že bys ten kočárek nechávala v kufru auta?

adel2507
25. kvě 2019

@sissi__ Taky se přikláním k Valco snap 4. Máme ho doma, je opravdu lehký, cca 6 kg a přitom má i dobré jízdní vlastnosti ( nejsou to žádné rozhrkané golfky) a je i pohodlný pro děti. Takže za mě super.

m_tina
25. kvě 2019

taky bych sla do valco snap, pokud neni mozne nikde v prizemi kocarek "zastrcit" ma i popruh na noseni pres rameno, takze se to hned lepe nese... pripadne nakupy asi eshop nebo nositko na dite... tim ze pak budes muset nest vsechno najednou, tak to bude maskr, uprimne obdiv, ale ono kdyz to jinak nejde... kamaradka nosila dvojcata do 4. patra plus nakup, kocar nastesti mohla nechat dole, ale i tak rikala, ze mazec a chodila to vzdycky 2x, ptz vynesla deti pul patra, sebehla pro tasky atd

bayt
25. kvě 2019

@sissi__ Ahoj, tak my bohužel zatím taky nemáme výtah. Syn nesnese moc kočárek, tak stejně převážně nosím. Kamarádka to řeší tak, že kočárek nechává v kufru auta. Já jsem párkrát nahodila složený kočár přes rameno a do ruky syna a seběhla to takto dolů. Máme Baby Zen Yoyo, ten se dá složit jednou rukou a má tak pět kilo....

bayt
25. kvě 2019

Jinak nákup bych rozhodně v rukách netahala, buď něco málo s tím, že syn je v nosítku, nebo nakoupí manžel, nebo si nechávám přivézt...

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@sudylichozrout
co na to hasici kdyz prijdou na kontrolu?podle me na schodech nic nesmi byt,ani v mezipatrech

sudylichozrout
25. kvě 2019

@zelenaesmolda no, nesmi, no... Ale je. Jinak to proste v nekterych pripadech nejde udelat.

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@sudylichozrout
no zvazila bych stehovani do takoveho domu,ja bych do toho nesla.
az se nekomu neco stane treba pri pozaru tak to bude na ni protoze ten kocar tam nema co delat...

lolam10
25. kvě 2019

My bydlime ve 3 patre bez vytahu a je to nehoraznej vopruz.je to hlavni duvod proc si hledame novy byt.a to kocarek nechavam zamceny dole.neumim si predstavit ho tahat nahoru.k tomu mi staci 2 deti ktere ne vzdy chteji tapat nahoru takze pak musim vynaset postupne oba nahoru...

lolam10
25. kvě 2019

P.s. Jinak valco snap 4 je asi dobra volba.mne prijde ze hur jezdi v terenu ale je lehouckej...

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@lolam10
tak to je mazec

makronka222
25. kvě 2019

Kocar se da slozit a hodit pres rameno. Nakup muze obstarat chlap, ne?

katherine177
25. kvě 2019

@sudylichozrout mám tam napsáno golfové hole

gruyerre
25. kvě 2019

@makronka222 chlapa právě asi paní nemá, píše, že se stěhuje sama s dcerkou

eithelwing
25. kvě 2019

Mám valco snap 4. Jsem s ním opravdu spokojená, je lehounký, i v tom terénu se mi řídí lépe, než klasické golfky. Místo pod sedačkou sice není nic extra, takže na nákupy opravdu batoh, nebo košik.cz. 🙂
Každopádně se hezky složí a dá se vzít na rameno nebo do ruky.

zelenaesmolda
25. kvě 2019

@makronka222
pise,ze se stehuje sama tak asi chlapa nema...nevim jak ty ale ja bych kocar teda pres rameno neunesla ani omylem...

vercik83
26. kvě 2019

Valco

sissi__
autor
26. kvě 2019

@zelenaesmolda musíme z finančních důvodů... Z rodicaku jinak bydlení jinde neutahnu

sissi__
autor
26. kvě 2019

@ito bohužel nemám ani manžela ani auto...

sissi__
autor
26. kvě 2019

@makronka222 chlap není...

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@sissi__
o pridavky na bydleni jsi zadala?

sissi__
autor
26. kvě 2019

@zelenaesmolda zatím ne, nemám podklady z druhé strany