Jané Slalom Reverse. Sehnala bych ho levněji v Polsku?

korbicka
29. črc 2010

Holky, nevíte, zda bych ho v polsku sehnala levněji? Chci pouze sporťák..... u nás jsem nejlevněji našla za 11 tisíc.......

mmmk
29. črc 2010

Mas nejaky zasadni problem, proc ho neobjednat z Nemecka?

korbicka
autor
29. črc 2010

@mmmk ne nemám.........můžeš mi poslat nějaký odkaz?? Já se na netu nějak moc neorientuju, takže tápu......

mmmk
29. črc 2010

Spousta holek objednava z o-baby.de 😉 vc. me.

korbicka
autor
29. črc 2010

@mmmk díky......na kolik tě vyšel i s dopravou?

mmmk
29. črc 2010

@korbicka Ja jsem v Nemecku, takze ja mela dopravu zdarma, ale do CR/SK to vyjde kolem 10€.

korbicka
autor
29. črc 2010

@mmmk Tak jsem to počítala a vyšlo by to na nějakých 9800Kč.....je to levnější jak u nás.......ale zase co s reklamací? Polsko mám od nás 20km........ ale právě nevím, jestli bych sehnala levněji

mmmk
29. črc 2010

@korbicka Zajdi si do tematu o normalnim slalomu. V Nemecku to objednavaly skoro vsecky holky a s reklamaci problem nebyl. Na nasem kocaru "rachtalo" kolecko, napsala jsem te majitelce mail, ona mi druhy den obratem poslala nove kolo, ja hodila stare do te krabice a zadara to poslala zpatky. A z Cech to tak funguje taky.

korbicka
autor
29. črc 2010

@mmmk Mohla bych tě ještě poprosit o změření šířky zádové opěrky a sedací části??? Nikde to nemůžu najít, jen to, že je užší jak kolekce 2009...... A i od pohledu mi přijde uzoučký

mmmk
29. črc 2010

@korbicka Ale ja mam kolekci 2009, reverse jsem videla na veletrhu uz nekdy na podzim a od pohledu je to uzsi 😔 Tady na konikovi je diskuze o reverse a tam ti urcite nektera holka tu zadovou cast rada zmeri, ja nemuzu pomoct. 😉

korbicka
autor
29. črc 2010

ok díky