Kde jste kupovaly kočárek? Doporučte obchody

Ahoj holky, kde jste kupovaly kočárek? Vše kupuji přes interner,ale kočárek si chci vyzkoušet. Můžete mi prosím doporučit dobré obchody za dobré ceny? 🙂 Díky moc.
tyrisa
16. bře 2012
Tak ještě napiš odkud jsi,at neradíme něco na druhým konci rep. 😉
kaxulka
16. bře 2012
Já teda nevím, kolik chceš do kočárku investovat, ale my jedeme určitě do Polska 🙂 mají tam ty samý kočárky co tady a jsou o dost levnější 🙂 Ale to záleží na tom no 🙂 jestli chceš Český, tak prodejen je dost, ale myslím si, že úplně dobrý ceny neseženeš 😉
iluss
16. bře 2012
Já nakupovala na www.detskyraj.cz. Je to internetová prodejna a maj i 2 kamenné obchody (v Praze a Liberci). Taky jsem to udělala tak, že jsem si na netu vyhlídla kočárky, které se mi líbily a pak jsem si zajela do té prodejny, co mají v Praze a přímo si ho tam vyzkoušela a okoukla.
majinka1981
16. bře 2012
Doporučuji Dětský ráj. Mají vzorkovnu narvanou kočárky. Určitě si vybereš 🙂
jenny.kay
21. bře 2012
Přidávám rovněž výbornou recenzi na Dětský ráj - zkušenost tedy jen v Praze, zato velice dobrá! Ochotný personál a mnoho kočárků na výběr (na rozdíl od jednoho nejmenovaného obchodu v Hostivicích)
micka1
21. bře 2012
ahoj my jsem kupovali kočárek na dětském veletrhu v Brně. Byli jsem tam poslední den a kočárek jsme koupili oproti obchodu o 3 tis levněji.
barti
8. dub 2013
My jsme nakupovali v Kolíně v obchodě www.kocarky.cz
Veliká spokojenost s přístupem. Cenově nejsou jako čistě internetové obchody, ale servis je také úplně jiný.
Fajn přístup, kočárek mi uschovaly. Veliká spokojenost. Kudy mohu, tudy chválím..