• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde jste kupovaly kočárek? Doporučte obchody

8. dubna 2013 
Ahoj holky, kde jste kupovaly kočárek? Vše kupuji přes interner,ale kočárek si chci vyzkoušet. Můžete mi prosím doporučit dobré obchody za dobré ceny? :slight_smile: Díky moc.
16. bře 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě napiš odkud jsi,at neradíme něco na druhým konci rep. :wink:
16. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teda nevím, kolik chceš do kočárku investovat, ale my jedeme určitě do Polska :slight_smile: mají tam ty samý kočárky co tady a jsou o dost levnější :slight_smile: Ale to záleží na tom no :slight_smile: jestli chceš Český, tak prodejen je dost, ale myslím si, že úplně dobrý ceny neseženeš :wink:
16. bře 2012 v 16:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupovala na www.detskyraj.cz. Je to internetová prodejna a maj i 2 kamenné obchody (v Praze a Liberci). Taky jsem to udělala tak, že jsem si na netu vyhlídla kočárky, které se mi líbily a pak jsem si zajela do té prodejny, co mají v Praze a přímo si ho tam vyzkoušela a okoukla.
16. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Doporučuji Dětský ráj. Mají vzorkovnu narvanou kočárky. Určitě si vybereš :slight_smile:
16. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám rovněž výbornou recenzi na Dětský ráj - zkušenost tedy jen v Praze, zato velice dobrá! Ochotný personál a mnoho kočárků na výběr (na rozdíl od jednoho nejmenovaného obchodu v Hostivicích)
21. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my jsem kupovali kočárek na dětském veletrhu v Brně. Byli jsem tam poslední den a kočárek jsme koupili oproti obchodu o 3 tis levněji.
21. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nakupovali v Kolíně v obchodě www.kocarky.cz
Veliká spokojenost s přístupem. Cenově nejsou jako čistě internetové obchody, ale servis je také úplně jiný.
Fajn přístup, kočárek mi uschovaly. Veliká spokojenost. Kudy mohu, tudy chválím..
8. dub 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek