Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kde seženu dobrej kočárek za rozumnou cenu?

lubi29
21. zář 2015

Ahoj holky nemate nejakej tip kde bych mohla sehnat dobrej kocarek,a za rozumnou cenu 😉 ?Nejaky webov stránky nebo tak...furt hledám..

elinkav
21. zář 2015

Mně se moc líbí tento: http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/baby-...
Ženské, které ho mají, si ho moc chválí. Akorát se na něj prý čeká kolem 3 měsíců. 🙂 Už se těším, až to u nás bude aktuální a budeme si ho moct objednat 🙂

lubi29
autor
21. zář 2015

@elinkav diky mrknu na to..

lytta86
21. zář 2015

@lubi29 ahojky 🙂 já se právě taky zamilovala do kočárku Baby design Dotty a co jsem pročítala x recenzí, kromě "malé" pláštěnky na kočárek jsem nenašla jiná negativa. Tak jsme se byli s manželem v pátek mrknout do Sambaby v Brně, měli vystavený pouze Baby design Lupo Comfort, taky nebyl špatný, ale dotty byla jasná volba. Upozornili nás, že na něj bude čekačka, ale termín máme až v půlce ledna, takže i tak jsme objednali tento: http://www.sambaby.com/1985-kombinace/63415-bab... obsluha v obchodě maximálně příjemná a pán mi dnes ráno volal, že kočárek bude do prosince, takže jsem natěšená už teď, doufám, že to rychle uteče 🙂 na prodejně jsme jej ale porovnávali s ostatními kočárky a byla to pro nás jasná volba co se týče praktičnosti, skladnosti, manipulace, krásně houpe a prostorná korbička.

lubi29
autor
21. zář 2015

@lytta86 Dekuji podívám se...ja mám termín na březen,taky mám jeste čas,ale utíká to dost rychle teda 🙂

lytta86
21. zář 2015

@lubi29 taky mi přijde, že to nějak rychle letí...ani se nenadějem a budeme mít mimčo doma 😀 pokud ale budeš mít nějakého favorita, určitě bych šla mrknout do kamenné prodejny (popř. 8. - 11.10. je v Praze 6. Veletrh potřeb pro děti a kojence, kočárků tam bude určitě spousta...) a zjistila si dodací lhůtu, někdy se na dodání čeká docela dlouho. Přeji šťastnou ruku při výběru 😉

lubi29
autor
21. zář 2015

@lytta86 to jo to bude uplne jinej život nás čeká 😀 teším se...i bojím zároven 🙂 to je moje první díte 🙂 podívám se ješte po kamenných obchodech.

Sem začni psát odpověď...

Odešli