• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy koupit kočárek?

6. srpna 2015 
Ještě jsem ji neobjednávala a stránku teď nevím, zkusím to potem pohledat a pisnu
29. lis 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zoozi: no mám tento, ale chci hlavně velký ale nevyznám se vtom... každý typ radu uvítám... jsme z Prahy, tak jestli někdo nevíte kam se jít podívat... chcem do 10000,- a pokud možno kombinaci.
danuska a kontakt nejaky?? da sa to kupit aj cez net??
katmi - smelo do toho...ved uvidis v 36 tt, ako dobre si urobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
zoozi - oki,ked budes vediet, prosim posli mi to do IP..

ja sa pre dnes s vami lucim. pekny zvysok dna prajem a som rada,ze je tu tato tema.. :wink: hlavne tebe vdaka zoozi :wink: papa
29. lis 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
julova - dakujeem.. :wink:
29. lis 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano korbička se jen zaklikne a tu pláštěnku jsem našla za 200kč. Ty máš Danusko pláštěnku, co mámbýt k tvému kočárku?
29. lis 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se líbí tento jen je to v Brně...
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/obchod.htm?kategorie=11
TAKO NATALIA
29. lis 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katmi určitě ti to pošlu!!!! Doufám že s ním budeš taky spokojená :wink: A jsem ráda že jsem ti pomohla. Hezký pozbytek těhu, papa
29. lis 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadíku-tenhle jsme měli původně taky vybraný, ale je hodně těžký a lidi nás od něj odrazovali
29. lis 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este praveze nemam. sa mi to zda nejak vela. ale jedna baba mi raz pisala ze ona ma plastenku DEMA (myslim ze je taka znacka) a ze jej v pohode pasuje.
29. lis 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadik - kamoska ma ten, je s nim spokojna. zalezi od toho ako casto ho potrebujes nosit, skladat a tak
29. lis 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
29. lis 2007 v 16:53 • nadik
Ono asi je jedno jestli je to stejné značky jako kočárek, dyť je to na jedno brdo
29. lis 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
29. lis 2007 v 16:54 • nadik
Nadiku podívej se do mojeho alba, mám ho tam vyfocený
29. lis 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zoozi: no nechci hlavně tříkolku ty mi všechny přijdou malinký...
29. lis 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je na prd, že Tako se dá koupit jen přes Net. V kamenném obchodě na něj narazíš náhodně
29. lis 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
...my sme kúpili v 12tt za super cenu, veľakrát ma mrazilo, lebo inak som príšerne poverčivá... ale od 24tt ďakujem všetkému čo mi našepkávalo, že kúpiť výbavičku čo najskôr, pretože som na rizikovom a nemôžem sa hýbať...
1.by som nechcela, aby mi výbavičku kupoval niekto iný...
2.ani by sme na to nedali toľko peňazí, lebo z PN by sme toľko neodložili...
29. lis 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadíku-3kolku bych taky určitě taky nebrala, hlavně do timy je to na prd
29. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaratka bola tiez v nemocnici a kociar kupoval jej manzel, lenze jej sa strasne nepacil a tak kupovali este jeden, lebo odmietala vozit maleho v ,,manzelovom,, kociari
29. lis 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to si nedokážu představit s čím by ten můj přišel :grinning:
29. lis 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zoozi: je parádní kolik stál
29. lis 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadik- Děkuji:o) my ho máme za 7.500kč v kamenném obchodě, ale na Netu jsme ho našli i za 6.500kč
29. lis 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už to mám normální to písmo :slight_smile: holky jedu dom pak se zase připojím, ale ještli máte některá radu, kde se dobře kupují kočárky, kde i poradí poblíž Prahy nebo takk budu ráda. papa
29. lis 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zoozi: no super, poslala bys mi kdyžtak odkaz na na ten net??? bude to těžký výběr.... :slight_smile: jo a byla k němu i autosedačka? možná se v po dozvím pohlaví, tak pak budu i podle barvičky vybírat... :slight_smile:
29. lis 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to pohledám a pošlu ti to. Určitě dej vědět co budete mít :slight_smile: Opatruj se papa
29. lis 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite to má svoju výhodu kúpiť kočík skôr.
lenže na jar budú nové kolekcie.......
ja by som chcela bábo na jar a chcela by som kúpiť kočík v brne na veletrhu.lenže-čo ak nebudem môcť nikam chodiť
alebo nebudem vládať......atd.
tak si vyber potom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoozi tak presne taky isty kocar mam vybraty v Polsku, tam stoji 6300Kc, tak dufam, ze ho v sobotu budu mat. lebo som si ho aj vyskusala(to som este nebola tehula) a je strasne super :wink: ja chcem tiez cerveny, aj ked som sa vcera dozvedela, ze budeme mat chlapca :slight_smile:
29. lis 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanat mohla by si mi prosím napísať kam presne do toho Poľska idete? moja sestra by si tam tiež chcela ist kupiť kočík,tak aby som jej mohla poradiť. a možno tam pojdem aj ja volakedy .... :grinning:
29. lis 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek