Kdy koupit kočárek?

nadik
29. lis 2007

AHoj holky předem sorry že jsem založila toto téma, ale nic podobného jsem nenašla. Chci se zeptat,kdy je tak vhodná doba koupit kočárek? Podle pověr nemá být do porodu doma, ale i tak, nechci moc brzy a zase pak, aby už nebylo pozdě, díky.

zoozi
29. lis 2007

Ještě jsem ji neobjednávala a stránku teď nevím, zkusím to potem pohledat a pisnu

nadik
autor
29. lis 2007

zoozi: no mám tento, ale chci hlavně velký ale nevyznám se vtom... každý typ radu uvítám... jsme z Prahy, tak jestli někdo nevíte kam se jít podívat... chcem do 10000,- a pokud možno kombinaci.

katmi
29. lis 2007

danuska a kontakt nejaky?? da sa to kupit aj cez net??

julova
29. lis 2007

katmi - smelo do toho...ved uvidis v 36 tt, ako dobre si urobila 😝 😀 😉

katmi
29. lis 2007

zoozi - oki,ked budes vediet, prosim posli mi to do IP..

ja sa pre dnes s vami lucim. pekny zvysok dna prajem a som rada,ze je tu tato tema.. 😉 hlavne tebe vdaka zoozi 😉 papa

katmi
29. lis 2007

julova - dakujeem.. 😉

zoozi
29. lis 2007

ano korbička se jen zaklikne a tu pláštěnku jsem našla za 200kč. Ty máš Danusko pláštěnku, co mámbýt k tvému kočárku?

nadik
autor
29. lis 2007

mě se líbí tento jen je to v Brně...
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/obchod.htm?k...
TAKO NATALIA

zoozi
29. lis 2007

Katmi určitě ti to pošlu!!!! Doufám že s ním budeš taky spokojená 😉 A jsem ráda že jsem ti pomohla. Hezký pozbytek těhu, papa

zoozi
29. lis 2007

Nadíku-tenhle jsme měli původně taky vybraný, ale je hodně těžký a lidi nás od něj odrazovali

danuska24
29. lis 2007

ja este praveze nemam. sa mi to zda nejak vela. ale jedna baba mi raz pisala ze ona ma plastenku DEMA (myslim ze je taka znacka) a ze jej v pohode pasuje.

danuska24
29. lis 2007

nadik - kamoska ma ten, je s nim spokojna. zalezi od toho ako casto ho potrebujes nosit, skladat a tak

nadik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zoozi
29. lis 2007

Ono asi je jedno jestli je to stejné značky jako kočárek, dyť je to na jedno brdo

nadik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zoozi
29. lis 2007

Nadiku podívej se do mojeho alba, mám ho tam vyfocený

nadik
autor
29. lis 2007

zoozi: no nechci hlavně tříkolku ty mi všechny přijdou malinký...

zoozi
29. lis 2007

ono je na prd, že Tako se dá koupit jen přes Net. V kamenném obchodě na něj narazíš náhodně

sue
29. lis 2007

...my sme kúpili v 12tt za super cenu, veľakrát ma mrazilo, lebo inak som príšerne poverčivá... ale od 24tt ďakujem všetkému čo mi našepkávalo, že kúpiť výbavičku čo najskôr, pretože som na rizikovom a nemôžem sa hýbať...
1.by som nechcela, aby mi výbavičku kupoval niekto iný...
2.ani by sme na to nedali toľko peňazí, lebo z PN by sme toľko neodložili...

zoozi
29. lis 2007

nadíku-3kolku bych taky určitě taky nebrala, hlavně do timy je to na prd

danuska24
29. lis 2007

kamaratka bola tiez v nemocnici a kociar kupoval jej manzel, lenze jej sa strasne nepacil a tak kupovali este jeden, lebo odmietala vozit maleho v ,,manzelovom,, kociari

zoozi
29. lis 2007

no tak to si nedokážu představit s čím by ten můj přišel 😀

nadik
autor
29. lis 2007

zoozi: je parádní kolik stál

zoozi
29. lis 2007

Nadik- Děkuji:o) my ho máme za 7.500kč v kamenném obchodě, ale na Netu jsme ho našli i za 6.500kč

nadik
autor
29. lis 2007

už to mám normální to písmo 🙂 holky jedu dom pak se zase připojím, ale ještli máte některá radu, kde se dobře kupují kočárky, kde i poradí poblíž Prahy nebo takk budu ráda. papa

nadik
autor
29. lis 2007

zoozi: no super, poslala bys mi kdyžtak odkaz na na ten net??? bude to těžký výběr.... 🙂 jo a byla k němu i autosedačka? možná se v po dozvím pohlaví, tak pak budu i podle barvičky vybírat... 🙂

zoozi
29. lis 2007

Já to pohledám a pošlu ti to. Určitě dej vědět co budete mít 🙂 Opatruj se papa

ella1
29. lis 2007

určite to má svoju výhodu kúpiť kočík skôr.
lenže na jar budú nové kolekcie.......
ja by som chcela bábo na jar a chcela by som kúpiť kočík v brne na veletrhu.lenže-čo ak nebudem môcť nikam chodiť
alebo nebudem vládať......atd.
tak si vyber potom 😀 😝

zuzanat
29. lis 2007

zoozi tak presne taky isty kocar mam vybraty v Polsku, tam stoji 6300Kc, tak dufam, ze ho v sobotu budu mat. lebo som si ho aj vyskusala(to som este nebola tehula) a je strasne super 😉 ja chcem tiez cerveny, aj ked som sa vcera dozvedela, ze budeme mat chlapca 🙂

gabuliik
29. lis 2007

zuzanat mohla by si mi prosím napísať kam presne do toho Poľska idete? moja sestra by si tam tiež chcela ist kupiť kočík,tak aby som jej mohla poradiť. a možno tam pojdem aj ja volakedy .... 😀