Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
sonorista
21. čer 2010

presne, clovek nemuze chtit od trojkombinace ktera ma slouzit vsemu uplny zazrak je to takovy kompromis pro vsechny ucely. Pokud chce nekdo poradny sportak je treba mit sportak proste zvlast koupeny.
Vsechno je to o tom kolik mam doma mista a kolik mam penez 🙂

mischelin
21. čer 2010

ja pouzivam sportak uz vyse 3 mesiacov a ja som spokojna...dieta sa v nom odvezie, spinkavala mi v nom vonku na brusku, na prechadzky chodime dennodenne, nestazujem sa🙂 co vlastne na nom nevyhovuje? akurat som dokupila slnecnik a je to super 🙂

mischelin
22. čer 2010

pre vivianu

jankapb
22. čer 2010

Ahoj Mischelin, kde si dokúpila slnečník? Dá sa použiť aj na hlbokú časť?

mischelin
22. čer 2010

ano, da sa pripevnit aj tam, my ho mame tiez na konstrukcii, v detskom obchode v partizanskom...

jankapb
22. čer 2010

a za koľko?

evuliatko74
23. čer 2010

Ahojte,
tiez som si prave objednala Q12 - celu trojkombinaciu.
Velmi sa mi paci, aj som si ho dala predviest v obchode.
Len som sa zabudla opytat. Je k nemu aj plastenka do dazda a moskitiera?
Neviete mi povedat? Diky. 🙂

mischelin
23. čer 2010

@evuliatko74 ano, my sme to k nemu mali

mischelin
23. čer 2010

@jankapb 16 euro

evuliatko74
23. čer 2010

@mischelin
Dakujem. A ako ste s kocikom spokojni?

mischelin
23. čer 2010

@evuliatko74
nemame s nim ziadne problemy, hlboku cast sme vyuzili do 8 mesiaca, pekne v nom aj sedavala a az potom sme presli na sportovu cast, s kt. som spokojna. chodim s nou von kazdy den, kazdy vikend kocik skladame do auta, ked chodime k rodicom, dokazem ho bez problemov zlozit i ja, nie je problem. keby som sa mala rozhodnut este raz, kupime ho znova 🙂 a mnohi tvrdili, ze kocik vybledne ale mozem ti povedat, ze ked som po 8 mesiacoch dennodenneho pouzivania menila hlboku cast za sportovu, nebol tam ani naznak zmeny farby 😉 a to som ho pouzivala v lete, na jesen, v zime- nedavala som nan ani raz prsiplast, cize sme aj zmokli aj boli zasnezeni 😉 a nevybledol.

zvirka
23. čer 2010

@mischelin Ahoj, chci se ještě zeptat, co mušky? Je to moc hrůza? Už máme vybrané Camarelo, ale ještě řešíme barvu. Vy máte asi ten tmavozelený, co?

krtica11
23. čer 2010

Ahojte baby tiež uvažujem o Camarelo Q12 chcela by som niektoru poprosiť či by mi vedela zmerať vnutornu vaničku Ďakujem
🙂

evuliatko74
23. čer 2010

@krtica11 Ahoj,
my ho este sice nemame doma, ale nasla som tieto rozmery na nete, tak skus pozriet stranku:
http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kombi...
Neviem, ci to presne sedi, mozno Ti viac poradia baby, ktore ho uz maju.
😉

mimisk
23. čer 2010

merala som 83x35 cm

krtica11
23. čer 2010

dakujem baby 🙂

mischelin
23. čer 2010

@zvirka musky su, ako pri kazdej svetlej farbe, ale je to uplne v pohode...nie je ich milion, ako to tu niekto spominal...ale ked ju nahodou trafis a ostane flak, ide to cistou vodou a handrickou super dole 😉

vivinana
23. čer 2010

@mischelin dekuju ti mockrat mooooooc jsi mi pomohla´jsi zlatiko.jest e jednou moc dekuju.

mischelin
24. čer 2010

@vivinana
NEMAS ZA CO🙂

mischelin
24. čer 2010

camarelo so slnečníkom....

mischelin
24. čer 2010

samozrejme, slnecnik sa da dat aj nizsie, ale nam vyhovuje takto

zvirka
24. čer 2010

@mischelin Ještě se chci zeptat, ten popruh na sporťáku mezi nožkama, dá se odepnout? Abych tam druhou zimu dala malého i s fusakem. A co až bude větší, dá se ta část na nožky nějak sklopit, aby se tam vlezl? Nebo jak se to dělá? Já jsem na tyhle věci úplný trotl... 😅 Díky 🙂

mischelin
24. čer 2010

@zvirka ja som to riesila tak, ked som davala malu vo fusaku do sportaku, ze som bud nedala tu ciernu opierku nad nozicky- da sa odopnut, alebo som ten popruh nechala pod fusakom a bolo to super, vmestila som i fusak i deku 🙂
cast na nozicky sa da sklopit, pozri moje predosle foto- ja to zatial mam hore, pokial je dcera mensia, potom sa to sklopi🙂

maculienka123
28. čer 2010

ahojte ma niekto tu sedu bledu alebo sedu tmavu?mne sa ta paci,ta zelena a ostatne su take gicove,co ja viem ale neviem ako budu vyzerat tie sede,

luciolka1987
29. čer 2010

co ja vim tak tam je jen jedna seda a ta je tmava o zadne svetle sede nevim

luciolka1987
29. čer 2010

Tady by měli být všechny barvy : http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...
a kdyz sem hledala na netu tak sem narazila jeste na tyto odstiny nevim asi jsou to nake novinky

tiffanka
29. čer 2010

Ahojte, my taktiež rozmýšlame nad týmto kočíkom, ale neni šírka 35 cm malá?

luciolka1987
29. čer 2010

některé kočárky mají i míň.tenhle má jednu z nejprostornějších korbiček na trhu,prý konkuruje už i klasickým hlubokým kočárkům.Já sem pro něj rozhodnutá🙂

sonorista
29. čer 2010

Tak je to jeden z prostornejsich kocarku v teto cen. relaci. Dneska sem se byl na ne nahodou kouknout, a zjistil sem ze zase pokrocili a nove je tam dana nova pojistka pro skladani kocarku. U starsi verze mohlo dojit k tomu ze se vam pojistka na rukojeti sklopila a kdyz ste rozlozily kocarek mohlo dojit k poruse. (coz se nam stalo, nastesti sme to dali jako reklamaci) Ted je to uz reseno lepe.
To jen takovy maly postreh.

elixia
29. čer 2010

@tiffanka neviem,ci si ho videla nazivo,ale toto je snad najvacsi kocik aky sa da zohnat za taku cenu...ostatne,aj vela drahsich modelov pri nom vyzeraju ako kociky pre babiky 🙂 skus omrknut, neviem, ako ine baby,ale ja som si ho vybrala prave kvoli velkej vanicke