Kmitající kolečka u kočárku Camarelo Art

utinkaaa
30. kvě 2017

Holky, máte nějakou zkušenost s kmitajícími kolečky u kočárku Camarelo Art? Je to čím dál tím horší. Nevíte, co by mohlo pomoci? Už není v záruce. Jinak jsem s kočárkem moc spokojená. Díky.

katkaajirka
31. kvě 2017

Ahoj, taky máme Camarelo (Granada), podvozek je stejný a taky mi kmitají přední kolečka, většinou teda, když jdu moc rychle nebo přímo běžím. Hodně mě to štve, ale asi se s tím nedá nic dělat. Mám to tak už od začátku a vada to asi nebude. Viděla jsem běžet i maminku s Dorjanem a taktéž jí to kmitalo. Vidím to na celkový problém polských kočárků.
Takže jediná pomoc je chodit pomalu 😀

yerry
31. kvě 2017

@utinkaaa nemá zkušenosti s tímto kočárkem ale u první dcery jsem měla tako a při rychlejší chůzí se mi rozkmitání prvně jedno a pak i druhé kolečko, jediná pomoc když jsem spěchala bylo zaaretovat přední kolečka... Podle mne je to problém kočárku z Polska....

utinkaaa
autor
31. kvě 2017

@katkaajirka
@yerry Mě už právě hodně kmitají i když jedu pomalu ☹

katkaajirka
31. kvě 2017

Tak to vážně nevím. Ještě zkusit promazat kolečka nebo na nějaký čas zaaretovat, jestli se to nevzpamatuje...

nikinnna
31. kvě 2017

Nám na adamexu kmitají, když jsou ve vzduchu (na nerovném povrchu). Vždycky zaaretuju a je to dobrý. Na začátku jsem byla překvapená, ale dává to smysl. Když jsou 3 na zemi a jedno ne, tak prostě logicky lítá...