Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočár Casualplay S4 vs DorJan Danny Sport 2011

gabikal
1. únor 2011

Rozhodujeme se mezi těmito kočárky. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti maninek.
Prosím poraďte...

louherz
1. únor 2011

@gabikal ahoj 🙂 s casualplay zkušenosti nemám, ale pořídili jsme Dorjan, jezdíme s ním teprve tři týdny, ale nemůžu si stěžovat🙂 je dobrý hlavně do terénu, projede sníh, zledovatělé chodníky i trávu, má nafukovací kolečka a celkem bytelnou konstrukci. Minus bych dala váze, váží kolem 15 kg a chvíli nám trvalo, než jsme se ho naučili skládat, měnit autosedačku s adaptérem, a připínat autosedačku do auta, ale už je to dobrý, takže kdybych si měla kočárek kupovat znovu, vybrala bych si tuhle značku

gabikal
autor
1. únor 2011

Dorjan má nevýhodu že s ním nemůžete na brusle a má velký sporťák.
Casualplay má malý sporťák ale můžete s ním na brusle. Do tří let asi nebude.
Já se nedokážu pro jeden rozhodnout.

gabikal
autor
1. únor 2011

Docela se bojím toho sporťáku u Casualplay, prý se tam stěží rok a půl staré dítko dostane s fusakem, nám bude rok a půl v říjnu, tak nevím nevím.
U DorJana se zase bojím "neznámé" značky? A bojím se jak se bude chovat.
Je tu ještě někdo s názory???????

dadous
1. únor 2011

@gabikal mame casual, a co konkretně by tě zajímalo?jo a myslím že třílety děti už kočarkovat nechtěj 😅

monfeb
1. únor 2011

my máme casulaplay s4.S kočárkem jsem maximálně spokojená!Skvěle se s ním jezdí. Malý se narodil v srpnu a měl skoro 4kg.V zimě vpohodě i s fusakem se mi do korbičky vlezl.Krásně se skládá do auta a skvělá věc - máme polohovtelnou autosedačku - takže celé léto jsme jezdili jen s ní.Nevýhoda je ale že je o něco těžší neš vajíčko. Na léto už mám pořízené golfky, takže kočárek s těžkým srdcem budeme prodávat. Ale ze zkušenosti starší dcerky vím,že u většího dítěte které už chodí,jsou lepší golfáče. Jednoznačně můžu kočárek doporučit!Monika

monfeb
1. únor 2011

je fakt,že do sportáku jde těžko fusák,ale my máme po mě ještě berana a ten je fakt velikej,takže origoš casual myslím by neměl dělat paseku. Malému je zrovna rok a půl a jezdila jsem ve velkých mrazech fusák a vlezl se a v menších teplou kombinézu a hrubou deku a taky super..

gabikal
autor
1. únor 2011

Co bymne zajímalo? Nevím, tak nějak celkově.

gabikal
autor
1. únor 2011

Ráda bych aby mi sporťák vydržel alespoň 2 roky. A kdy děcka lezou do golfek???

gabikal
autor
1. únor 2011

@monfeb Vám se malý narodil v srpnu a vy už máte na další léto golfky???

gabikal
autor
1. únor 2011

Já jsem ze všech těch kočárků už jelen...

dadous
1. únor 2011

@gabikal niki je narozena v březnu a ja teda doufam že příští zimu ještě zmaknem ve sportaku, jsme na horach takže golfky u nas nepřipadaj v uvahu, taky zaleží jak jsou děti velky, naše je drobna, takže místa ma pořad dost, fusak mame kaiser a je super, dost dlouhej takže příští zimu taky vydrží. no a jinak jezdí se s ním dobře, žadnej defekt jsme zatím neměli, ale je to kus od kusu, někdo není spokojenej, my teda jo 😵

monfeb
1. únor 2011

malý je narozený v srpnu 2009,ted mu bude rok a půl.Golfky mám chicco multiway které jsou od půl roku.Párkrát jsme je už použily a malému se tam hrozně líbilo.Ale s casualpla se jezdí líp,díky naf.koleček.Taky není vratký jako jiné tříkolky.Taky máme dobrý kus,takže tak nějak.. S malou jsem od dvou let taky jezdila s golfáčema..

Sem začni psát odpověď...

Odešli