Kočár Coletto Aveo, BD Sprint

kubinaa
6. dub 2010

Ahoj holky jaký máte zkušenosti a těmito kočárky,??jak starý děti se vám tam vejdou co kolečka atd,atd kdyt to znáte diky 🙂

kpetra
6. dub 2010

Ahoj
O Aveu je tu už diskuse. https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/coletto-...
My ho máme, kolečka zatím v pohodě a Matýsek se vejde i v 2,5 letech. Ale už by to nebylo asi na spaní. Více jsem psala v diskusi.
Ten Baby design se mi zdá má delší zádovou opěrku. I když jen o kousek. Jinak mi ty sedačky přijdou dost podobné. Každopádně ani jeden kočár není do terénu.

kjajule
7. dub 2010

Ahoj mám sprintíka i když babypoint jsou uplně stejné rozdíl je akorát v barvě potahu...a jsem spokojená je fakt že v terénu si neškrtneš ale to u všech kočárků co mají zdvojená nenafukovací kola. Malej má 17.měsíců a vejde se krásně i na spinkání a má ještě dost místa. Včera jsem vyndala fusak a má to tam jak v limuzíně... 😀
Taky jsem vybírala mezi aveo a sprintem vyhrál sprintík viděla jsem oba naživo a vedle sebe a při porovnání okem se malej vešel určitě lépe do sprinta co se týká velikosti myslím že sprintík je větší. A váhově jsou na tom skoror stejně. Myslela sem že pořídím ještě golfky ale jsem s kočárkem tak spokojená že nejspíš žádné ani pořizovat nebudeme a s tímto kočárem počítám i na další zimu i když nevím jstli bude chtít malej ještě v kočáře být.
Takže já jsem moc spokojená 😉

kubinaa
autor
7. dub 2010

jéé moc děkuji já sem ten sprint ještě naživo neviděla,mě se moc líbí to aveo.byla sem pro něj stopro rozhodnutá a ted ouva,četka sem na něj jen chválu a že je i prostorný,kolik máš děcku.no ono řikáš že není do terénu ale dneska ty silnice sou v takovém stavu že je vlastně všechno terén ☹ já sem z vesnice a chci ho na běhačku od jara do podzimu jinak mám velkej sporták.takže žádný snih,tak nevím aco ty kolečka myslíš že sou lepší než u avea?a jak to je se složenim myslim že na složení je asi taky velkej vid?týý jo to sou otázky když já fakt nevím.chci vybrat správně.jak řikám mám to hlavně od jara do podzimu a na cestováni do auto potřebuju rychle složit hodit a jet 😀

kubinaa
autor
7. dub 2010

jé už věk vidim to si psala a tak váhu naše je kus 😀 😀

kubinaa
autor
7. dub 2010

no tak baby point má větší plochu na ležení než babydesign,takže nevím,ale BD je hezčí a levnějšíííí.tak nevím

kjajule
7. dub 2010

Štěpán má 11 kg je takovej normální žádnej baculík ale taky ne mrnous... 🙂
Tím terénem jsem myslela spíš jako pole ,luoky a les jinak takový ty zpevněný plochy uplně v pohodě...jezdím k našim na vesnici a nemela sem problém.Ale u nás na chalupě je vysoká tráva a strašný polnačky tak tak si s kočárem nevrznu... 😒

Jinak skládá se nádherně rychle a místa zabere no v porovnání s kočárem co jsem měla před tím .....měla jsem Implast Bolder 4 a ten se mi zabral totálně celej kufr...+ korbička ješte v zadu na sedačku...a tenhle mi zabere půlku kufru a ještě je i placatejší takže se mi vejde ještě i nákup a ostatní veci...máme Formana..navíc je o šest kilo lehčí než bolder takže pro mě lehounkej... 😉 Takže na cestování super.

Jinak konstrukce babypointu a baby designu jsou vážně naprosto stejný vyrábí to jedna firma akorát ty potahy dělají jiný firmy který si to pak prodávají...takže ty odlišnosti v mírách bych brala s rezervou...nikdy nevíš jestli to ten výrobce měřil od tyčky k tyčce nebo od potahu k potahu... 😉 mě se víc libil babypoint tak sem šla do něj mám přesně tento modrý...

http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/kocarek-sprin...

kubinaa
autor
7. dub 2010

kjajule mooc děkuji si hodná,já dneaska viděla zopu fusions to je něco podobnýho přišla mi taková vachrlatá ale oproti jinejm golfáčkům zas naopak bytelná 😉 asi to budu muset stejně prubnout naživo snad mě manžel příští týden někam vyveze(,řidim jen v nutnosti s dcerkou),tak to očíhnu v tom jednom krámě maj aveo i ten sprint tak porovnám a uvidim třeba budu jak ty a vemu radši sprint než aveo 😕 jinak já mám v-cross což je něco jak bolder podvozek zvlášt a korba je to mrsk 🙂 zabere celý auto kuli tomu chci něco menšího tak díkas za informace.uvidíme naše koča má 10m a 10,5kg žádný ořezávátko 🙂

sonica
7. dub 2010

ja se pridam k tem co maj colleta 4kolku a jsem naprosto spokojena, jak tady bylo receno lehounky, naprosto snadne ovladani, jednim prstikem, samo na norm. chodniku, jinak teren jsem s nim dala taky, byly jsme v lese a az na mensi drncani v poho, jezdime v obyc. feline a krasne se tam vejde, prdka je v nem opravdu spokojena, nepotrebuju zadny nastavce, lehounce si ho pretocim ted sportacek po i proti smeru jizdy, vajicko k nemu jsme vymenili teprve pred tydnemm ted ho budu prodavat, krasne jsme v nem rok vydrzeli, jsme prumerne miminko... 😉 sklada se skoro sam... 😉
a implast jsem videla u kamosky v kufru a presne, cely kufr zapratanej, nic jineho se tam neveslo, korbicka vzadu na sedadlech... 😒

kubinaa
autor
7. dub 2010

ahoj sonico ted si mě potěšila jen nevim jestly se bavíme o stejnym kočáře aveo coletto stojí si 3.500-4000kč,zmátla si mě s tím vajíčkem a otočením proti směru jizdy u tohoto to totiž nejde je to klasický sportáček tak ted nevím zda je to on???jestly jo tak další kdo je spokojenej

kpetra
7. dub 2010

sonica - kočárek chválíš hezky, ale asi ve špatný diskusi. 🙂 😉 kubinaa se ptala na Coletto Aveo a jestli jsem to dobře pochopila, ty máš Coletto Austin.