• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Jané Matrix Light. Máte zkušenost?

24. dubna 2010 
Podobné téma jsem nenašla...máte někdo nebo uvažujete? :slight_smile: Narazila jsem na tento kočárek v časopise a zaujal nás. Zřejmě se autosedačka dává do úplného lehu a tím pádem se z ní stává korbička, na kterou se dává stříška od sportovní části. Barvičky jsou pěkné a i samotná polohovací autosedačka není k zahození, i kdyby se nedala užívat jako korbička. Navíc je toho pak míň na uskladnění protože nemusíte mít extra korbičku. Je zřejmě nová a tak si nejsem jistá, zda jsem ji někde viděla. Tak pokud někdo máte zkušenosti sem s tím :slight_smile:
Pokud podobné téma existuje tak se omlouvám, poctivě jsem hledala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidiab mě by tedy odradil ten vnitřní rozměr 65x29 cm. To je docela málo. Což o to, pěkná je, ale z praktickýho hlediska ji využiješ asi první dva měsíce. A co pak? Koupíš korbičku a nebo dáš dítě do sporťáku?
23. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lamarika - ted vidim ze mas pravdu :unamused: je fakt mala, o 8cm kratsi a uzsi nez puvodne vybrana Teutonka. Je spis asi pro letni miminka co nepotrebuji velkou korbicku. Ale myslenka je to zajimava...
23. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidiab můžeš si ji pořídit třeba místo klasickýho vajíčka, ale korbičku budeš potřebovat tak jako tak :wink:
23. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jenze na autosedacku je dost draha - 6 000kc. Asi zustaneme u Teutonky! :slight_smile: Diky za nazor!
23. dub 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teutonia je dobrá volba :wink:
24. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek