• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Jané Slalom Pro. Řešili jste opravu? Kde v Brně?

25. listopadu 2008 
ráda bych zjistila, zda jste již někdo také řešil opravu tohoto kočárku. Drhne nám nášlapná brzda, která se zasekává do ozubených koleček, tudíž jedeme a drkotáme, na chvíli se dá brzda zvednout,ale za pár minut nanovo. Kočárek jsme kupovali přes internet z Prahy, je na něj záruka, ale nechce se mi jezdit do Prahy, to bych více dala za cestu než za opravu. Je možné tento kočárek opravit někde v Brně? Budu ráda za jakoukoli reakci
25. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárkům jané padá brzda běžně již několik let, jsou toho plné diskuze na netu. Ale všichni se shodují, že brzdu lze jednoduše opravit doma. V servisu prý nějak vymění nýty za šrouby a pak už to drží nebo stačí jen dotahovat.
Přečti si tuhle diskuzi
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20819
tam se píše, že na www.kocarky.cz ti pošlou klidně návod na opravu :sweat_smile: Nevím, proč to Španělé ještě nedali dohromady. Drkotá spousta Jané, ale opravit se to prý dá lehce. Servisy v Brně neznám.
25. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
servis je pouze u dovozce v praze. zajistuje ho firma handy. Trva to dycky docela dlouho, asi nevedi, ktery drive opravovat :grinning: jen moje carrera tam byla 3x :confounded:

jestli je to mozne, radsi si porad svepomoci, jelikoz handy vetsinu zavad neuznava a obcas je nad ramec zaruky opravi.... pravy jsou drahe jako blazen, takze je lepsi s nimi nic nemit...
25. lis 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2008 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všem moc děkuji za rady. Padající brzda je opravdu otřes, se divím, že s tím výrobci něco neudělají, když už je kočárek tak drahý.
Na handy jsem už psala, chtějí vědět, kde byl kočárek zakoupen a papíry mám ve sklepě, takže musím najít. Ale nedovedu si představit vozit kočárek do Prahy a pak zpět a pak ještě čekat měsíc.-nebo jak dlouho-na opravu, To abych koupila ještě jeden kočár.
25. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou nevyhodu kupovani levneji pres internet.... drzim palce, at to nejak poresite :slight_smile: noseni mrnouse je prijemna zmena :dizzy_face: ja nastesti ten kocar skoro nepouzivala, takze jsem ho dycky nechala na 3 mesice v cechach, pak si ho zase privezla a tak. kamenny obchod mi nabizel po dobu, co je v oprave zalozni, coz si myslim, ze pro kocakujici maminky muze byt fajn.
25. lis 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky můžeš zavolat do Handy tomu jejich servisákovi - Fialovi? :confused: Tel. najdeš na jejich stránkách v kontaktech. Prý je příjemný, tak mu řekni, že tam nechceš jezdit, třeba ti dá nějaký info..
25. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některý internetoví prodejci pošlou pro kočárek auto.. asi PPL... vyreklamují nebo opraví sami a zas pošlou zpátky.. To záleží na solidnosti. V každém případě jseš bez kočárku.. Nějaký levný golfky by to chtělo s dobrým polohováním na překlenutí doby servisu.. třeba chicco multiway nebo knorr eagle :wink: Ale tohle byste měli zmáknout na koleni doma, podle toho, co jsem četla v diskuzích o jané na baby-café a emiminu..
25. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no doufám, že opravíme doma nebo budu jezdit s drkotáním. Golfky nemůže, má 5,5měsíce a ještě nesedí a ted v zimě at je pěkně v teplíčku.
25. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lacherka: moje dite nic jineho nez golfky nepoznalo a to dalsi taky nepozna :slight_smile: to jsou jen predsudky :wink:
25. lis 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek