• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Neonato Piuma 2008. Máte zkušenost?

19. června 2008 
Ahoj holky, máte někdo nějakou zkušenost s tímto kočárkem?
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/neonato-piuma-2008.html
díky
19. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka: já :wink: a nedoporučuju :wink:
19. čer 2008 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to kočárek dělanej pro děti mladší min.1 roku :wink: sice je super, že se dá dát do lehu, ale v tom případě mimču koukaj nohy ven, protože kočárek nemá žádnou podpěru nohou...jen pro velké sedící dítě :wink: má plastová kolečka, který fakt cítí každej povrch..a kočárek je až tak lehkej, že si na něj nemůžeš dát žádnou tašku...když mimčo letí, nedostaneš se do košíku :wink:
19. čer 2008 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisstin: a jaký má vady, jestli můžeš poreferovat? :wink:
19. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je strašně úzkej, takže paradoxně to velký dítě se tam podle mě nemůže moct vejít, do MHD též trošku nepraktický, sice je lehoučký, ale i když jedeš nízkopodlažním busem, tak ten rozměr mezi předními a zadními kolečky je tak malej, že stejně nedošáhneš na ostrůvek zastávky a musíš to tahat v ruce :pensive:

jako jedinou výhodu vidim fakt tu skladnost a lehkost :confused:
19. čer 2008 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm, tak dík...aspoň, že to vím....já bych právě potřebovala nějakej lehkej do schodů, protože nemáme nájezd. Nevíš o něčem. Teď máme dorjan a fakt děs, už nikdy víc :angry:
19. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele..DorJan jsem měla taky..no to je šílenost číslo 2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já ted čekám na Quinny Speedy, už se nemůžu dočkat..jako doufám, že tenhle už bude v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak já taky právě chtěla lehkej, my sice nájezd máme..ale stejně mi to jde docela blbě..jako na tohle je Piuma dobrá..ale jinak fakt nic moc..no záleží, jak jsi náročná :wink:
19. čer 2008 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po dorjanu jsem hodně náročná :grinning: :grinning: :grinning: ....ten Quinny nevypadá zle...no až ho vyzkoušíš, tak dej vědět
ale že to je náhoda s těmi kočárky.... :slight_smile:
19. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele..já bych tu Piumu zkousla, kdyby měla ty opěrky pro ležící dítě :wink: jako vypadá docela pěkně, jezdí se s ním taky dobře...ale prostě, aby dítěti čuměly nohy..to je fakt nepohodlný..a na to, že je Tygr docela hubenej..tak je tam už ted v 8m tak tak :wink:
19. čer 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no náš je právě pěknej macek, už má přes 8 kilo a dlouhej je taky, jako tejden před výplatou a jestli to takhle půjde dál, tak nevim nevim... :grinning: :grinning:
no budu muset hledat dál...ještě máme stejně čas :slight_smile:
19. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik chceš investovat...kámoška má super kočár..Bebeconfort high track :wink: super tříkolka, jde dát úplně do lehu, super se s ní jezdí..mrkni na www.bebeconfort.cz a dej si to high track :wink:
19. čer 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted maj docela dobrý ceny, dá se sehnat už tuším za desítku :wink:
19. čer 2008 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten vypadá fakt pěkně, ale ta cena mi doma asi neprojde :grinning: :grinning:
asi budu muset dělat hooooodně smutný oči :frowning2: :frowning2: :grinning:
19. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
našla jsem i pod desítku....jo, ale tos mi neměla ukazovat...já ho asi chci :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě na konec ten Quinny vyšel na 12 :unamused: pže ty doplnky jsou drahý jak prase :angry: , kdyby neměla kámošku ten high track..tak si ho pořídím taky :wink:
19. čer 2008 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo...je fakt bomba.. :wink: a maj moc pěkný barvy :wink:
19. čer 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo...doplňky, doplňky...jo a nevíš, jak v tom je větší dítě? aby jsme se pak vešli :wink: , abych ho nekoupila a manžel mi ho pak neomlátil o hlavu :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim, že jo..je docela prostornej..no ale jako DorJan to není :wink: velký jsou ty obyč kočáry..tyhle moderní jsou o dost menší :unamused: ale proti ti Piumě je tam jako mega prostor :sweat_smile:
19. čer 2008 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dorjan je dorjan :grinning: , když já bych ráda nějakej moderní...se s tím dorjanem i stydím , když vidím ty pěkný vozítka, ale je zase fakt, že je velkej....ale je to vykompenzovaný tou tíhou...což mě teď vadí asi nejvíc...jo a už i vrže...hrůůůza :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je právě to, je dost pohodlnej, tygrovi se tam líbí..ale já se za něj už taky stydim :confounded: zatáčí doprava..a jako sporták, no to se už vůbec nedá :wink:
19. čer 2008 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no o tom sporťáku ani radši nemluvim :angry: , to se nedá ....ale malýmu se taky líbí...no uvidíme :slight_smile:
19. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak díky :wink:
19. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka, najeď si na MMB a napiš do výrobců Baby design a do zboží Tiny :wink: vypadá stejně, je lehkej, má polohování nohou a myslím, že je o kousek větší (měla jsem doma Cam portofino a to je to samý co piuma) :wink: mám ho a super :dizzy_face:
19. čer 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
schnek: ahoj díky za radu, vypadá taky moc pěkně...budu muset hooodně přemýšlet. A jak se s ním jezdí? Náš je valibuk, tak aby se tam nějak vešel :wink:
19. čer 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
O. má cca 9 kilo a ok. Jsem s ním spokojená, prostě golfáček. Není to do terénu, spíš na přesuny po městě :wink: má teda to, co psala siss, že se blbě dostaneš do košíku, když je dítě vleže - dostaneš se do něj bokem a trochu jsem se bála toho igelitovýho štítku, ale ok. Je teda trochu odfláknutej ten nánořník, ale použít se dá :wink: řekla bych. že ta cena odpovídá, šmejd to není :wink: do roku jsme jezdili v Xlanderu XA a na ten nedám dopustit. Znovu už bych ho nepořídila z důvodu nemožnosti otočení sedačky po a proti směru, na příště bych asi chtěla Micrus Alu Sprint, ale jinak taky super kočár :wink:
19. čer 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně na tom golfáči pceňuju, že se nemusím nikoho púrosit o pomoc do busu :dizzy_face: bez problémů ho vynesu sama :slight_smile:
19. čer 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: o tom X-landeru jsem uvažovala..ale nakonec vyhrál Quinak, pže ten Xlander je docela těžkej :confused: jinak k čemu je, že je dítko k tobě? :confused: To dost maminkám vadí, když to nejde přehodit..mně vůbec :confused:
19. čer 2008 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, až dostane dítko poctivej hysterák v prostře procházky a neuklidního nic jinýho, než že tě alespoň uvidí, tak tě to bude štvát :wink: a Xlander zas tak těžkej není :wink:
19. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten Micrus je za cenu Xlanderu (hluboký+sport) a to s plnou výbavou i autosedačkou, tzn hluboký, sport, autosedačka, taška, pláštěnky, moskytiera a všechno lde přehodit a je lehkej :wink: ale jak říkám, Xlander je taky dobrej kočárek :wink:
19. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: no hysták občas máme..a je mu fuk, že na mě vidí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , já dost často jezdim MHD..a tahám to k vejtahu, tak jsem chtěla co možno nejlehčí..tak ta PIuma..ale stojí za prd..ještě, že jsem ji měla za tu nízkou cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek