Kočár Patron Vega. Máte s ním zkušenosti?

kjajule
24. bře 2009

Ahojky rada bych věděla jestli už někdo má tento kočárek nebo uvažuje o koupi...názory, kritika...atak...
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/golfove-ho...

krista
27. bře 2009

anezena • 1d • Včera v 18:13
Ahojte maminy,
na trhu je novy kocik - golfac Patron Vega

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5357999

Co nanho hovorite?

My sme sa rozhodovali medzi TFK buggster, ale v poslednom case sli s kvalitou dolu a niektori predajcovia s dodavatelmi rozviazali zmluvy, je vela reklamacii nanho a to nas odradilo. Este sme chceli Britax Verve, ale neda sa polohovat. A nas maly spava v kociku, tak chceme polohovatelny a chceli sme najprv trojkolku - na ne sme zatazeni, mame Jane Slalom Pro 2008 - a chceme na jar a leto nieco mensie skladnejsie.

22janina
14. dub 2009

Ahojky, tak tento kočárek jsme si koupili na veletrhu Pro dítě v Brně, moc se nám zalíbil.Moc pěkně se s ním jezdí, jde krásně polohovat, nožičky teda nejdou polohovat ale zas tak dlouho nám v tom nespí.Jinak máme Jané slalom pro 2007, a oproti němu je užší, a váhově mi přijdou stejný...patron se složí víc to jo, ale je dlouhej.
ale převažují klady🙂 🙂 😉

anezena
17. dub 2009

tak my sme nakoniec kupili TFK Buggster Quax. manzel chcel patron vega, ale ked sme tam amleho dlai, bol tam straaasne napratany, a v buggsovi ma viac miesta, je priestrannejsi, sme zatial spokojni. 🙂 🙂
a mame jane slalom 2008

salvinka
18. lis 2010

halooo este niekto kto ma skusenosti s tymto kociarikom??
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/golfove-ho...

mne sa paci, ale potrebujem vase nazory 🙂

permonik7
4. led 2011

@anezena můžu jen potvrdit, jsou to nejprostornější golfky jaké jsem kdy viděla🙂 A to jsem je za žádnou cenu nechtěla, ale jak jsme tam malého dali, bylo rozhodnuto🙂
¨
@salvinka Do Vegy bych nešla, jsou o 2 kg těžší než naše TFK a košík má nosnost "jen" 1kg, což se mi zdá fakt málo... Já teda navíc patronům prostě nevěřím😀 Přeji šťastný výběr, nebo už jsi něco koupila??

salvinka
4. led 2011

@permonik7 nie, este som nic nekupila, zatial stale vytazi tento, ale len dizajnovo 🙂 musim skocit do normalneho obchodu s kociarikmi nech mi predvedu viacej druhov.. a ktory konkretne mate vy??
no ta nosnost kosika je dost mala, ja som zvyknuta cely nakup nosit v nom 😖

permonik7
4. led 2011

@salvinka já mám přesně tento i v té světlé modré barvě. Fakt to chce skočit do obchodu a nejlíp i s prckem a zkusit ho do jednotlivých kočárků posadit a pak nejvíc uvidíš ty rozdíly. Já měla vyhlídnutej úplně jinej kočár a v obchodě jsem se rozhodla přesně pro to, jak do něj krásně zapadnul a kolik měl kolem sebe místa. Jsme narození před vánocema, takže jezdíme teď i s fusakem a navíc je Luky velkej po tatínkovi. Má tam fakt pohodlí a ty odpruženy kola dělají taky moc😉 nákupy vozím taky v košíku a nemám s tím problém.

pajapoj
4. led 2011

@salvinka ahoj, my máme Vegu - ten žlutej a spokojenost maximální, do košíku toho teda rvu i víc. Líbil se mi od začátku, původně jsme chtěli ten modrej ale ta barva mi ve skutečnosti přišla šíleně jedovatá, takže proto ten žlutej. Malej je v něm spokojenej. Pozitivní je zimní a letní varianta (má odepínací vnitřek), jede se s ním velice jednoduše a výhoda je úplné polohování což každej golfáč nemá. Skládá se úplně lehce a vejde se i do pidi auta. Malej (není zas tak malej) se mi tam vejde i s fusakem a v zimní bundě (ale na ted v zimě s ním venku jezdíme minimálně to máme ještě sporťák). Jediný co mi přijde divný je upevnění nánožníku, ale to nevím jak mají ostatní golfky tak je to třeba normální (připíná se suchejma zipama)

yravas
18. dub 2011

nejaké nové info o tomto kočíku 😎