• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Trend Line Rider. Dá se koupit v Praze?

28. listopadu 2013 
No můj to taky těžce nesl,naštěstí uznal,že nám tam dítě skoro denně spí a je velký a krčí se tam a tento byl za 500+ pošta,tak to nakonec ustál... :wink: Ale přes tisícovku už by mi teda nepovolil...Jinak už jsem ho testla venku a není to tak zlý,i když ten co mám já teda moc nepruží,ale není to Rider,takže Vámvěřím,že vám pruží víc....jela jsem teda s dítětem k sobě,stejně do 5 minut usnul...vypadalo to,že má pohodlí a že se mu bude líbit....já teď ještě válčím se suchýma zipama na boku kočárku a přiděláváním prodlužovacího dílu-nějak mě to nejde správně slepit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale to mě moc neva,páč v pondělí už budeme mít madlo a udem jezdit jen se sportovní verzí....
31. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska:myslím ty golfky :slight_smile:
astrane:mně kočárek taky tolik nepruží,ale pořád lepší,než nic
31. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě teda ještě vadí,že nemá brzdy na obou stranách...trochu jsem pátrala a zjistila,že nové typy už mají...nevím jestli rider,ale racer ano....
to pružení-Je to lepší než nic,ale s s tím deltimem nesrovnatelné...aspoň u mě...taky máte odpruženou jen jednu nápravu?My tu přední(když mám dítě k sobě)
V týdnu ho vyfotím a hodím do alba,zatím jsem se k tomu nedostala :pensive:
31. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
astrane:tak to vyfot,jsem zvědavá,já mám brzdy na obou stranách,stejně tak péra :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam :slight_smile:
Já jsem teď viděla na MMA vpodstatě ten stejnej co mám já a bylo na něm napsané rider,lišil se jen jednou tyčkou a barvou,jinak bylo všechno stejné....asi starší typy či co :grinning: Ale prostornej je pěkně,malej se v něm natáhne a chrní jak baryn :grinning:
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš asi fakt starší typ,ale typ ne typ,hlavně,že tam malej chrníííííí :wink:
2. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo...a mě se taky líbí...ty barvy mi vyhovují,mám všechny případné doplňky ve žluté,tak mi to aspoň celkem ladí :slight_smile: a spí se mu tam asi fakt dobře,protože co ho máme,tak spí i přes dvě hodiny a to v tom menším už nedal,max do hodiny byl vzhůru...taky když se tam nemohl ani pořádně otočit a natáhnout,tak se není co divit...Kdyby měl brzdu a odpružení na obou stranách,byl by už skoro dokonalej :wink: :grinning: Ale novější typ kvůli tomu teda už kupovat nebudu..zase za pětikilo+ pošta je to podle mě dobrej kočár-nevrže,nezatáčí a barvy jsou taky jak nový :slight_smile: :sunglasses:
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
potřebovala bych poradit, jak se instaluje do kočárku madlo, nemůžem na to přijít.
21. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to ti mohu říct až o víkendu...máme kočár u našich a nik jsme madlo neměnili, tak nevím :sweat_smile:
22. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tak se na to prosím jukni,my z toho nejsme moudrý,díky :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy to nemáte tak že tam máte takový ty kolečka na zmáčknutí,címž odpojíte prodlužovací díl a místo něj nacvaknete madlo? :astonished:
22. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane já myslím že to tak je...je se zmáčknou čudly uprostřed na stranách madýlka a vytahne se to...ale nejsem si jistá, juknu doma. Ale bude to určitě tak :wink: , je to u většiny kočárů...tady jsou navíc madla dvě...nevím proč, my máme pořád jen to jedno a přijdou mi stejný :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tooo mám stejný na trend-lineu i na deltimu....jen velikost těch mačkacích čudlíků je jiná :grinning:
22. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to zkusím,já jsem ten prodl.díl ještě neodendávala
22. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to musíš.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. holky tento týden mi dorazí nová kola na kočárek. Máme v plánu drandit další zimu, jsou objednaná ta bezudržbová, tak hodím fotečku jak vypadá :slight_smile: Jinak stále v kočárku denně spíme, zase jsme dali Emitexový fusak a krásně si tam chrní...
14. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolečka dnes dorazila, jsou o trošku vyšší než nafukovací, o víkendu u babi je vyměním a zdokumentuju :wink:
20. lis 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
jak se snovými kolečkama jezdí,poznáš rozdíl?
22. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no vyzkouším to až ve čtvrtek, kdy jedeme k našim. Kubík byl u babi a ještě se nepovozil. Naprázdno se mi jelo dobře, se zátěží musím vyzkoušet :grinning: . Jsou o kousínek vyšší, ale jen nepatrně, suprově se jen nacvaknou, docela sem se bála, že to nepujde když to má závlačky, ale je to jen cvak cvak, jako u moderních kočárů. Jen jsem koukala, že na jaře ho odrbu - ty kovový části dole, ty tyče na brzdu atp a nastříkáme ho, už začíná prokvítat...ty roky jsou vidět, tak mu dáme ještě nový kabát. :wink: (tedy jen dole, u kol, nikde jinde to není třeba).
22. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak referuju po tříhodinové vyjíždce. Dneska jsme ho testovali s novýma kolama a uplně super. Jeli jsme i po polích, ve vysoké trávě a lesních vyjetých rigolech i ve městě...opět mě přesvědčil, že jsem vybrala dobře, co se týče terénu a pohodlí na spinkání. Když ty dvoje kola srovnám, zdá se mi že s těma bezudržbovýma se kočárek lépe houpe-pruží, a jelikož jsou vyšší, bude se s nima podle mě lépe jezdit ve sněhu. Na zámkové dlažbě atp.vubec nerachotí, ty kola jsou tichá jako nafukovačky. Za sebe je tedy určitě doporučuju :wink:
26. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem, přidávám se do klubu. Kočárek Trend-line Rider jsem "zdědila" po známé a nemohu si na něho stěžovat. Jen teď řeším jednu maličkost. Malému je 8 měsíců a očekávám že do dvou měsíců by mohl sedět v kočárku a je zima, máme fusak. Všimla jsem si, že po stranách má uvnitř takové sponky na pár na bříško, nevíte, kde se dá sehnat, aby se dal malý připoutat?
28. lis 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek