• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Baby Design Sprint, jak jste s nim spokojeni?

23. srpna 2014 
Prvnijsme chteli TFK Bugster jelikoz uz mame druhe tak bychom mo mooc nevyuzily a jestli bude treti tak urco bude prcek jezdit v nove kare:DTak jsme uvazovali o necem levnejsim ,ale vite jak je to sto lidi sto nazoru celkem se mi libi !ze je polohovany do lehu :wink: Omlouvam se za chyby nekdo hold neni na tu cestinu :cry:
12. lis 2012 ve 14:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
videla jsem ho i s korbickou tak se mi to libilo jak dlouho jste dite v te korbicce vozily?
12. lis 2012 ve 14:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Popřípadě mi maminky doporučte nejaky kočárek mame doma pulroční holcicku!
12. lis 2012 ve 14:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho momentálně podědila po kamarádce a je super, úplně mě překvapil, dříve jsem měla hodně drahé kočárky, tento je v super ceně a pořád jezdí super i když vozí 3 dítě. :slight_smile: Můj malý má 3,5 roku a je mu pořád fajn.
12. lis 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacka.l no nevim nevim ta cena se mi prave libi tak zvazuji o koupi taky sem jich mela hodne tech kocarku az je mi hamba :Da co nanoznik v pohode zakryje mimco muzu vas mamco poprosit o nejake info a co delsi vylety prezil v poho? :grinning:
12. lis 2012 ve 21:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nánožník je spíše fórový, ale mám starý typ kočáru, nevím jak u nových. Terén právě úplně v pohodě zvládne, až mě překvapil. Řídí se fakt lehce i s 16kg dítětem, fajn je i košík, jediné, co mohli domakat je, že je tam tyčka, tak je třeba nákup rozdělit.
@korityakova
12. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacka.l jak myslíte forový drží alespon na kocarku kdyz fuci ,,?a co snich ?
12. lis 2012 ve 21:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako on bude určitě držet mám tam takové gumy na přesku a sucháče, ale není nijak vyteplený, sníh jsem zažila jeden den a to 5cm, takže to neposoudím.

@korityakova
12. lis 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacka.l Tak to jo moooc dekuju za radu jeste pouvazuju :wink:
12. lis 2012 ve 22:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na léto jsou vhodné golfové hole, doporučuji ani ne moc drahé golfáče euro cart lira 4.
24. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládejte své kontaky.”
Dobrý večer maminky,

do naší Wiki Knihovničky byl právě přidán nový článek Kočárky Baby Design. http://www.modrykonik.cz/kocarky-baby-design/. Já sama jsem kočárek Baby Design Sprint používala na obě děti téměř 6 let a větší výhrady k této značce kočárků nemám, ba naopak jsem byla velmi příjemně překvapena jeho kvalitou, ale co Vy a Vaše zkušenosti? Podělte se prosím o ně i s ostatními maminkami, které se třeba zrovna teď po stejné značce kočárku poohlížejí.
Předem Vám velice děkuji nejen za Váš drahocenný čas, ale také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné informace a zkušenosti.

Přeji všem krásný a klidný sobotní večer.
Denisa

@korityakova @kacka.l @bebinka_cz ... a další:slight_smile:.
23. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek