Kočárek Ballila - máte ho někdo?

verry
5. srp 2012

Kdo vlastníte kočárek Ballila?? jak jste s ním spokojený??

medakote
19. led 2013

Už je to trochu pasé, ale snad to pomůže někomu jinému.
Já ho mám, trojkombinaci ve variantě Slim, písková barva. Jsem spokojená, projede i terénem, sněhem. Základní výbava je široká, včetně zimních rukávníků. Ke hluboké korbičce nemám téměř žádné výhrady, vnitřek jde jednoduše odepnout a vyčistit. Akorát ke sporťáku, kde se mi zdá, že polohování zádové části jde trochu hůř a také upínací pásy jsou hodně krátké- malého jsme tam dali v osmi měsících a vleže nejsme schopni zapnout pásy, jsou moc těsné, i když jsou povolené na maximum. V sedě by to možná šlo, ale ještě nedáváme do sedu. Zapínáme jen kolem pasu, tam to jde povolit dost. Nastavování pásů v upínací části je zdlouhavé, musí se skoro celá korba rozebrat, ale to se dělá jen jednou nebo dvakrát, tak to zas tak nevadí. Sporťák není tak hezký jako hluboká korba, aspoň se mi to tak zdá, ale to je podle mě snad u všech kočárů. Celkově je docela těžký, ale žádný z kočárů není nějak závratně lehčí. Autosedačka-vajíčko je OK, má i odepínací stříšku a návlek přes nohy. Podvozek je v pořádku, ale vozím sebou pumpičku, jedno kolečko se nám trochu vyfukuje, jiné kusy to mít nemusí a zas tak extra nám to nevadí, dofouknuté je to za chviličku a je to jednou za čas.
Celkově jsem spokojená, jak s funkcí tak se vzhledem.