Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ivankaa
22. únor 2010

sicinka: nozicky a chrbat bohuzial nikdy nebudu v pravom uhle - nedaju sa totiz napolohovat zvlast. Aj ja som bola z toho, ako to vyzera, zo zaciatku v soku. Vyuzivam zatial len 2 polohy - tu prostrednu a tu "takmer vleze" a mala neprotestuje. A prisla som na to, ze sportak vyzera divne len ked mas dieta celom k sebe. Az trochu podrastie a bude pozerat na okolity svet, tak cely kociar bude konecne vyzerat ako kociar 😀

lilly21
23. únor 2010

aj my sme nahodili po vianociach sportak... zatial tvarou ku mne, aj ked naopak je krajsi.
da sa nejak zafixovat strecha? lebo mne sa to posuva uz pri mensom buchnuti..a vydava to strasne zvuky..
a ked ju mam v polosede, ta "plachta" vzadu je len tak? lebo to vyzera cudne..

zuzul1310
8. bře 2010

Kamoška používa tento kočík už rok, malého má stále otočeného k sebe (má rok a pol), s kočíkom je spokojná, len tá športová sedačka je už dosť malá, malému je dosť nepohodlná keď je vo fusaku a v overaly. Ovládanie je super, kočík sa vôbec nekazí, len vyzerá divne kede má sedačku otočenú smerom k sebe. Môj malý sa do toho kočíka (športová časť) zmestil ako ročný a bol ho plný kočík takže nie je vhodný pre každé dieťa.

helka101
15. bře 2010

Kočky prosím Vás tento kočík ma tu "francuzsku" sedačku však? čo sa preklapa cela do troch polôh,alebo sa tam nastavuje chrbatik na niektorych druhych kočíkoch? 😕 Dakujem

radushka
22. bře 2010

helka:jj, sporťák se překlápí celý (jako "deska"), nedá se polohovat.Ještě nemáme vyzkoušeno, ale holky píšou, že to nevadí, tak jim věřím 😉

laada
22. bře 2010

Ahoj holky jdu s dotazem,

máte některá slunečník? Koukala sem na originální od bebé a popravdě nevím jestli jde uchytit i na hlubokou vaničku ? 😅

ivankaa
23. bře 2010

laada: ja som slnecnik kupovala z druhej ruky, v lete sa velmi zide, upevnuje sa na rucku, takze je jedno, co mas na konstrukcii zacvaknute - ci hlboku vanicku, sportak alebo sedacku 🙂

ametob
24. bře 2010

Ahoj holky, já jsem dnes kočárek vyzkoušela na bruslích a musím říct že supeeeer, to jen pro info 🙂 I jinak jsem s kočárkem moc spokojená, akorát máme dlouhána, tak se bojím, že až bude sedět, tak nám do sporťáku ani nevleze.....

mam4
26. bře 2010

ahojte maminy, nebude niektora z vas predavat vanicku windoo tak za pol roka ??

laada
31. bře 2010

Ahoj mam já určitě ano 😉

sicinka
31. bře 2010

Ahojky, pokud by jste někdo scháněl windoo nebo autosedačku creatis fix, tak jsou na ně inzeráty v bazárku. Oboje dost používané 9 měsíců, za rozumnou cenu (doufám 🙂

mam4
6. dub 2010

ahoj laada, je krasna biela 🙂 len my by sme ju asi hned mali spinavu, material je ako na sportaku ?? my mame len sport. cast ale pre druhe babo chceme dokupit aj windoo no nikde som ju este nazivo nevidela a vidi sa mi dost draha ... ste snou spokojni, pozuzivali ste ju aj ako "autosedacku" pri cestovani ??

silvika
9. dub 2010

mam4 my sme maleho vozili pokym bol v korbicke len v nej v aute, moc toho este nemusi vidiet a spal v nej ako v postielke. zdalo sa mi celkovo sikovnejsie ako manipulovat s nim vo "vajci" 😉 zvlast ked bol zimny

lilly21
9. dub 2010

mam4 - ja som ju od narodenia trepala vsade vo vajci...asi polrocnu som ju na dlhsiu cestu nechala vo vanicke, ze v polke prehodime, aby jej nebolo dlho..a ani sme nemuseli, taka bola spokojna v nej..mohla sa hybat, hrat, vo vajicku bud spi alebo sa stale snazi posadit ... ale vajce je bezpecnejsie, takze ja ju do toho hadzem aj na pol kilometra.. ale creatis fix uz asi konci, musim pozriet nieco vacsie..

mam4
9. dub 2010

dik za odpovede, aj mne sa to vidi pohodlnejsie aj pre mna aj pre babo ... mohli by ste mi este pomerat vnutorne rozmery tej korbicky ?? a tie drzadla co su vo vnutri, nezavadzaju babetku ?? podla vieda na youtube sa daju zasunut ale aj tak ... a este su tam take popruhy, ze ? tie sa daju odopnut ?? aby nezavadzali ked budem mat vo vnutri aj fusak...

lilly21
9. dub 2010

nvm, nemam ju pri sebe... ale je z tych vacsich... ja mam baculu riadnu a este sa sice natesno, ale zmesti...
drzadla vobec nezavadzaju.. popruhy neviem, ja ich tam mam stale, pod tou vnutornou vlozkou..

mam4
9. dub 2010

super dik lilly 🙂

martinamil
9. dub 2010

My Windoo kupovali a používali hlavně v autě. Kryštof byl předčasný a tyto děti do vajíčka nesmí, kvůli dýchání. Takže první 3 měsíce Windoo. Později Creatis fix a bází. Jednoduchá manipulace. Super. Dnes již jsme museli přesedlat do větší sedačky 0-18 kg, protože to všechno krásně dohnal a je mu těsná. Na délku by se ještě večel (82cm), ale nelíbí se mu v ní, že je stísněný u ramen.

Mam4, popruhy se vyndat nedají, jsou "provlečeny" dnem. Musela by jsi rozpárat konec, sundat sponu. ale na bocích jsou "kapsičky" do kterých popruh zastrčíš, aby Ti nepřekážel. Takže ani s fusakem není problém. Délku Ti bohužel teď nezměřím, korbičku mám již zabalenou v igelitu v regále v garáži. Už jí nepoužíváme 3 měsíce. Ale když jsem to měřila tak patřila k těm největším.

mam4
10. dub 2010

martinamil, a aku si mala farbu windoo ?? aky je ten vrchny material ?? ako u sportakov ?? neprrefuka ju ?? budes ju predavat ?? heh, kolko otazok 🙂

martinamil
10. dub 2010

Mam4, fotka lepší než popis. Našla jsem Ti fotky, jak vypadají "uklizené" ty pásy. Já mám šedofialovou. Matereál je velmi pevný a rozhodně ho neprofoukne. Vanička je celá plastová (jako lodička) v jí je vložen polysterénový "límec" okolo hlavičky, vnitřní vložka je froté, antialergení matrace. Z venku je na té plastové lodičce potah s trochou molitanu. Vše jde perfektně sundat a vyprat. Já jsem prala (tedy v ruce) i střechu a žádný problém s tím nebyl, jen dlouho schnula.

Prodávat? Ano budu, ale chci prodat komplet (podvozek, windoo, 2x sportovní sedačka, creatis fix). Já nemám High Trek, ale Trophy Air 6. Jsem s jím velice spokojená, jak je skladný. Teď budu kupovat loolu, přeci jen je syn již velký. Pokud si ho teď nebude půjčovat bratránek, tak půjde na MMB za měsíc.

mam4
10. dub 2010

dik, tak uz mam "srdce na poriadku" 🙂 malokto ma tento kocik, tak som nemala kde okukat, my mame sportovy high trek a pre druhe sme chceli dokupit vanicku len som sa bala kupovat macku vo vreci, no teraz sa mi vidi ze to bude dobra kupa. tiez rozmyslam o kupe loola aby sme potom podla potreby mohli nahodit vanicku (na vylet alebo do mesta). budem rada ak mi potom napises ako si s loolou spokojna, hlavne by ma zaujimalo ci nie je prilis tvrda, teda pruzenie 🙂

martinamil
10. dub 2010

Mam4, odpružení by měla mít stejné jako ta Trophy co mám. Rozdíl je ve skladnosti a v kolečkách (velikostí a nejsou nafukovací). Trophy je taky super, chtěla jsem High Trek, ale není tak skladný a já jezdím denně. Ale stejně mi takto zabere celou plochu kufru a nákup musím dávat na nebo pod, což není zrovna praktické.

Já s Windoo byla fakt maximálně spokojená. Máme kočárky MUTSY (byl srdcovou záležitostí manžela) a BEBE. Ten jsem kupovala, jak už jsem psala výše, hlavně kvůli té certifikované korbičce. Věděla jsem, že budu mít s největší pravděpodobností předčasňátko a upozornili mě, že nesmí do sedačky. Z certifikovaných korbiček mi vyhovala nejvíce. I tím, jak se dobře nosí, dá se použít na cestách jako postýlka, kolébka. Je úžasná na čištění. Např. U Mutsy nemohu vyprat venkovní plášť.

mam4
11. dub 2010

martinamil a ake je to odpruzenie, na obrazku tam vidno nejake pruzinky nad kolieskami ale staci to ?? teda do mesta asi ano, ale co taka cesta po macacich hlavach napr ??

martinamil
11. dub 2010

Mam4, Loola Up je doma a jsem nadšená. Odpružení se dá nastavit na 3 stupně, dle povrchu a stáří dítěte. Nezdá se to, ale fakt je dobré. Stejné má i Trophy Air.

mam4
12. dub 2010

naozaj ?? tak gratulujem k dobremu vyberu 🙂) ak by ste mali niekedy cas, mohli by ste nahodit par realnych fotiek ?? my sme pred mesiacom kupili golfac (3-kolesovy), sice fajne peruje a da sa lahko zlozit do malickych rozmerov, ale neda sa dat do uplneho lahu a nepohodlne sa mi tlaci. teraz lutujem ze som chcela usetrit :( nas Hightrek je ovela lepsi len velky a v aute zaberie kopu miesta...

martinamil
12. dub 2010

Jasně vyfotím.

martinamil
12. dub 2010

Tak jsem vyfotila, doufám že mě administrátoři neznectí, že jsem ve špatném tématu.

Jezdí se s ním úplně super, je lehounký i na ovládání. Do úplného lehu tedy taky dát nejde. Přeci jen je to již pro starší děti. Sedačka je hodně podobná té na Trophy Air (Opera) i High Trek, manipuluje se tou páškou na opěráku zezadu.

mam4
12. dub 2010

vyzera teda dobre, aj syncek je zlatunky 🙂 je super ze sa da otocit sedacka do oboch smerov len skoda ze nejde az do lahu aj sa mi vidi kratka opierka chrbatika ... a to mate taky velky kufor alebo sa ten kocik da tak dobre zlozit ??

martinamil
12. dub 2010

Mam4, děkuji. Opěrka je dlouhá, to jen tak vypadá. Protože odmítal být opřený, tak je to optický klam. Zkoušela jsem do nic posadit 4 letou sousedovic holčičku a vejde se v pohodě. U Kryštofa to tedy tak dlouho nevidím, protože už teď má 10,5 kg (a to jednu chvíli neměl ani 2 kg).

Jsou opravdu super skladné. Toto je kufr Peugeot 307. I proto jsem je zvolila.Pokud bych sundala sedačku se střechou a madlem, tak jsou poloviční. Ta sedačka se střechou se pak krásně vejde "pod nohy" Kryštofovi k autosedačce (jezdí pořád proti směru).